Soovime esitleda Teile väga erilist ja ebatavalist münti, mis on loodud asutusavaldusena klassikalisele Hiina pandakaru kujundusele, mis tõi muudatuse müntide vermimisse. Oma ainulaadse teema, ilusa ja detailirohke kujunduse ja kõrge metallipuhtuse tõttu peetakse Hiina panda münti maailma üheks kõige elegantsemaks.

Esimesed hõbepanda mündid anti Hiinas välja aastal 1983. Igal mündil on kujutatud hiidpandat, kes on Hiina rahvuslik uhkus ja Maailma Looduse Fondi logoloom. Hiina kujundajad ja graveerijad seadsid endale eesmärgiks jäädvustada mustvalge panda kujutis väärismetallile. Nende töö tulemusena sündis mündi peegeltöötlustehnika, mis muudab mündi pinda selliselt, et valgus peegeldub sellelt otse, mistõttu mõned pinnaosad näivad tumedamad ja teised osad mati viimistlusega.

Eesmärgiga meenutada klassikaks saanud kujundust ja tuletada maailmale meelde, et tegu on hävimisohus liigiga, vermiti Ghana Vabariigis hõbetatud, koguni 1 kg kaaluv münt. See münt võiks olla suurepärane lisandus Teie kollektsioonile!

Miks on see väärtuslik lisandus Teie kollektsioonile?

  • Münt on kaetud puhta 999/1000 hõbedaga
  • Hiiglaslik suurus: läbimõõt 120 mm, kaal – 1000 g
  • Temaatiline karp ja akrüülümbris
  • Nummerdatud autentsussertifikaat
  • Väga piiratud tiraaž – kogu maailmas ainult 999 eksemplari

Mündi esiküljel on panda bambusmetsas. Tagaküljel on kuninganna Elizabeth II portree, mida ümbritsevad kirjad „ELIZABETH II“, „10 CEDIS“ (10 sedit) ja „REPUBLIC OF GHANA“ (Ghana Vabariik).

Mündi tiraaž on rangelt piiratud 999 eksemplariga ja koos mündiga saadame autentsust tõendava sertifikaadi, millelt leiate mündi andmed ja teemakohase lühikirjelduse.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2017
Metall:
Tsink
Kaetud:
Hõbe, proov 999/1000
Läbimõõt:
120,0 mm
Mass:
1000,0 g
Vermija:
Ghana Vabariik
Kvaliteet:
BU
Nimiväärtus:
10 cedit
Tiraaž:
999 tk

Jah, tellin hõbetatud ühekilose mündi „Panda“ 399 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin mündi tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Teie saadetis jõuab kohale 3-5 tööpäeva jooksul.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.