Miks tasub seda münti tellida?

  • VVermitud puhtast 999,9/1000 kullast
  • Pühendatud 2023. aasta maailmameistrivõistlustele korvpallis
  • Tiraaž – kõigest 500 münti maailmas!
  • Ainult Eesti Mündiärist!

 

Mündi esiküljel, korvpallipalli meenutaval taustal, on kujutatud kaks mängijat otse mängu keskel. Üks mängija on õhus, valmis viskama palli korvi, samal ajal kui vastane kujutab end blokeerimas rünnakut. Vasakul poolel, mööda mündi serva, on tekst „BASKETBALL WORLD CUP“, paremal pool on „PHILIPPINES, JAPAN, INDONESIA“.

Tagaküljel on kujutatud selle emiteerinud riigi vapp: Niue rahvuslill pua keni keni (ld Fagraea berteroana), mida ümbritsevad ornamendid ja merikarbid. Suurbritanniasse kuulumise märgina on üle kõige püha Edwardi kroon. Ülaservas on mündi nimiväärtus „TWO DOLLARS FIFTY CENTS“, all väljalaskeaasta „2023“.

Jah, tellin 2023. aasta maailmameistrivõistlustele korvpallis pühendatud kuldmünt hinnaga 139 eurot (+ saatmiskulu 5,99 €). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3 - 5 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2023
Vermija:
Niue
Nimiväärtus:
2,5 dollarit
Metall:
999,9/1000 kuld
Läbimõõt:
13,92 mm
Mass:
0,5 g
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
500 tk