Alfons Mucha oli tuntud Tšehhi kunstnik ja graafik, keda peetakse üheks Art Nouveau liikumise juhtfiguuriks. Tema looming on tuntud elegantse stiili, dekoratiivsuse ja naiselike motiivide poolest. 1896. aastal lõi Mucha Champenois’ trükikoja tellimusel litograafiasarja „Aastaajad“. Selles sarjas on pilkupüüdvad nümfitaolised naised aastaaegu kujutavatel maastikel. Kaunilt hõberipatsilt leiate fragmendi "Kevadest".

  • Puhas hõbe (999/1000)
  • Ripatsil kuulsa kunstniku Alfonso Mucha meistriteose „Kevad“ fragment
  • Elegantses karbis ja autentsussertifikaadiga
  • Ainult Eesti Mündiärist!

Hõberipatsil on fragment aastaaegade-sarja kuuluvast „Kevadest“. Paremal näeme Alfons Mucha autogrammi. Professionaalsed juveliirid on valmistanud selle ripatsi puhtast hõbedast ja see vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

Ripats on pakitud elegantsesse karpi, kust leiate ka autentsussertifikaadi.

Jah, tellin hõberipatsi hinnaga 99 eurot (+5,99€ postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 4 - 6 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Metall:
Hõbe 999/1000
Ripatsi kaal:
2,94 g
Ripatsi läbimõõt:
20 mm
Keti pikkus:
42-45-47 cm