Eesti Mündiäri uus õnnesümboliga medalite kollektsioon „Fortuna“ on pühendatud tuntud õnnesümbolitele. Antiikhõbedaga kaetud medalitelt leiate armastatud õnnesümbolid nagu hobuseraud, lepatriinu, number seitse ja mitmed teised.

Kollektsiooni kõige esimesel medalil on kujutatud hobuserauda. Hobuseraud on üks tuntumaid õnnesümboleid, millel olevat võime meelitada ligi head õnne ja kaitsta halva eest. Kõige sagedamini naelutati Eestis hobuseraud maja välisuksele, et õnn saabuks nende juurde, kes majas elasid

Soovitame kasutada võimalust ja juba täna alustada kollektsiooni „Fortuna”tellimist.  Kollektsiooni kõige esimene medal on „Hobuseraud". 

Medali „Hobuseraud" tellimisega saab teist kollektsiooni „Fortuna“ koguja ning saadame teile postkasti iga kuu kollektsiooni ühe hõbetatud medali, mille hind on 29,99 eurot (+ 5,99 eurot pakkimis- ja saatekuludeks). 

Miks tasub seda kollektsiooni tellida?

  • Esimene kollektsiooni medal Hobuseraud “ - ainult 19,99 €!*
  • Iga kollektsiooni medal on kaetud puhta 999/1000 hõbedaga
  • Kõik kollektsiooni medalid on antiikviimistlusega
  • TASUTA temaatilised kaaned medalite hoidmiseks
  • Kõik medalid on kaitsekapslites ja autentsussertifikaadiga
  • Piiratud koguses kollektsioon!
  • KINGITUS! Õnnemedal „Neljaleheline ristikhein“

Kollektsiooni iga medal saadetakse:

  • kaitsekapslis
  • koos autentsussertifikaadiga
  • koos tutvustava tekstiga

Medali esiküljel on hobuseraud, mis on tuntud kui õnnesümbol, millel olevat võime meelitada ligi head õnne ja kaitsta halva eest. Kõige sagedamini naelutati Eestis hobuseraud maja välisuksele, et õnn saabuks nende juurde, kes majas elasid. 

Medali tagaküljel näeme Rooma mütoloogiast tuntud õnnejumalannat Fortunat hoidmas käes kornukopiat ehk küllusesarve. Küllusesarvest voolavad välja viljad ja mündid. Õnnejumalanna Fortuna selja taga näeme õnneratast, mis kujutab saatuse pidevat kulgu ning elu pöörlemist hea ja halva vahel.

LuSy_collection_EE


* Esimese medali erihind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 29,99 eurot (+ saatekulu 5,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 60 90.

Jah, tellin kollektsiooni „Fortuna” esimese medali „Hobuseraud” erihinnaga 19,99 €. Lisaks kuuluvad tasumisele saatmiskulud 5,99 €. Selle medali tellimisega saab minust kollektsiooni koguja ja olen nõus, et mulle saadetakse iga kuu üks kollektsiooni kuuluv medal, mille hind on 29,99 €. Lisaks kuuluvad tasumisele saatmiskulud 5,99 €.

Koos esimese medaliga saan TASUTA kaaned kollektsiooni medalite hoidmiseks. Samuti saan esimese saadetisega koos TASUTA ümbrise sertifikaatide ja tutvustustekstide hoidmiseks.

Mul on õigus tagastada iga medal 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Võin kollektsioonist loobuda igal ajal, teatades sellest telefonitsi 688 60 90.

Täpsed andmed
Metall:
pronks
Kate:
antiikhõbe (999/1000)
Läbimõõt:
30,0 mm
Mass:
7,5 g
Vermimiskvaliteet:
BU (Brilliant Uncirculated)
Serv:
sile
Väljalaskeaasta:
2023
Tiraaž:
2 000 tk
Valmistatud:
Euroopa Liidus