Igal aastal vermivad euroala riigid 2-euroseid münte, mis on pühendatud näiteks riigi tähtsatele sündmustele või olulistele isikutele. Igal liikmesriigil on õigus emiteerida kaks meenemünti aastas.

2-eurosed meenemündid on populaarsed kogu Euroopa kollektsionääride hulgas. Sellistel müntidel on samad tunnusjooned ja omadused ning sama ühine külg nagu tavalistel 2-eurostel müntidel. Eriliseks muudab need mündid mälestust jäädvustav motiiv rahvuslikul küljel. Meenemüntide nimiväärtuseks võib olla ainult 2 eurot.

Pakume Teile numismaatilise teekonna alustamiseks kollektsiooni „2-euroste eriväljaanne“. Kollektsiooni esimene münt on ühtlasi ka kõige esimene euroalal vermitud 2-eurone meenemünt.

Esimene meenemünt pühendati Kreekas 2004. aasta Ateena olümpiamängudele.

Miks tasub seda kollektsiooni tellida?

  • Numismaatika klassika – 2-euroste müntide kollektsioon
  • Kollektsiooni esimeses saadetises on kõige esimene euroala meenemünt!
  • Kollektsiooni esimese saadetise erihind on ainult 9 € (+ 5,99 € saatekulud)!*
  • Igas järgnevas saadetises – täishinnaga 35 € (+ 5,99 € saatekulud) – on 3 münti eri riikidest
  • Pärast kolmanda saadetise eest tasumist kingituseks TASUTA album müntide hoidmiseks**


*Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese mündi, on hinnaks tavahind 35 € (+ pakkimis- ja saatmiskulu 5,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese mündi, helistage 688 6091.
** Lisandub ainult saatmiskulu 5,99 €. 

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2004
Metall:
Vase-nikli sulam
Läbimõõt:
2 x 25,75 mm
Mass:
2 x 8,5 g
Väljaandja:
Kreeka
Kvaliteet:
UNC
Nimiväärtus:
2 eurot
Tiraaž:
50 miljonit

Jah, tellin kollektsiooni „2-EUROSTE ERIVÄLJAANNE“ ja olen nõus saama iga kuu uue käibemüntide saadetise (esimeses saadetises on üks münt, igas järgmises kolm münti).

Kollektsiooni esimese saadetise hinnaks on 9 € (+ 5,99 € saatekulud). Igas järgmises 2-euroste käibemüntide saadetises on kolm münti ja hind on 35 € (+ 5,99 € saatekulud).

Pärast 3-nda saadetise eest tasumist saan tasuta kingituseks spetsiaalse albumi müntide hoidmi­seks. Albumi saan tasuta, maksan ainult saatmis­kulude eest 5,99 €.

Kui saadud münt ei vasta minu ootustele, võin mündi tagastada 15 päeva jooksul alates selle kättesaamisest.

Võin kollektsioneerimisest igal ajal loobuda, teatades sellest klienditeeninduse osakonnale telefonitsi 688 6091, e-posti või kirja teel.

Esimene tellimus toimetatakse kohale 2-3 nädala jooksul. 

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eeesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.