Meil on siiralt hea meel, et olete tellinud Eesti Vabariigi 100. juubelile pühendatud tammepuidust südamikuga medali. Oleme kindlad, et medalist saab Teie jaoks väärikas ning tähendusrikas meene, mis on austusavaldus meie kõigi jaoks olulisele sündmusele.

Meil on au esitleda Teile Eesti Mündiäri kollektsiooni „Eesti Ajaloopärand“. Imekaunid kulla ja hõbedaga kaetud medalid on pühendatud meie lähiajaloo olulistele nurgakividele. Muljetavaldava kujunduse autoriks on tuntud Eesti disainer Margus Kadarik ning medalid on vermitud kõrge kvaliteediga. See on suurepärane lisaväärtus kõigile kollektsionääridele, kelle jaoks on oluline Eesti ajalugu

Kollektsiooni avamedaliks on „24.02.1918 Eesti Vabariik“. Teame, et Eesti Vabariigi tee iseseisvusele on olnud käänuline ja raske. Seepärast on esimene medal pühendatud väga olulisele ajaloosündmusele meie kõigi elus - Eesti Vabariigi väljakuulutamisele. 1918. aasta 23. veebruaril avaldati Pärnus ning 24. veebruaril Tallinnas "Manifest Eestimaa rahvastele", millega kuulutati välja sõltumatu ja demokraatlik Eesti Vabariik. Iseseisvusdeklaratsiooni autoriteks olid Eestimaa Päästmise Komitee kolm meest: Konstantin Päts, Jüri Vilms ning Konstantin Konik.

Miks tasub seda kollektsiooni tellida?

  • Medalid on kaetud puhta 999/1000 hõbedaga ning kaunistatud 24-karaadise kullaga
  • Jäädvustab Eesti tähtsamaid ajaloosündmusi
  • TASUTA kaunis album medalite hoidmiseks
  • Saadaval ainult Eesti Mündiäris!
  • Esimene medal: „Eesti Vabariik 1918“ soodushinnaga 25 €  (+4,99 € postikulu)*

Teised kollektsiooni medalid:


 


*Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 35 eurot (+ saatmis- ja pakendamiskulud 4,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 60 91.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2009
Metall:
vase-nikli sulam, hõbetatud ja kullatud, proov 999/1000
Läbimõõt:
38,6 mm
Mass:
24,0 g
Vermija:
St Pauli rahapajas (Suurbritannia)
Kvaliteet:
Proof-like
Autor:
Margus Kadarik
Tiraaž:
20 000 tk

Tellige juba täna meie armastatud kollektsiooni “Eesti Ajaloopärand” esimene medal „Eesti Vabariik 1918“. Medal on kaetud puhta 999/1000 hõbedaga ning kaunistatud 24-karaadise kullaga. Hind Teile on ainult 25 € (+4,99 € postikulu)*. Kollektsioon "Eesti Ajaloopärand" jäädvustab Eesti ajaloo kõige olulisemaid sündmusi varajasest keskajast tänapäevani.

  • Medalid on kaetud puhta 999/1000 hõbedaga ning kaunistatud 24-karaadise kullaga
  • Jäädvustab Eesti tähtsamaid ajaloosündmusi
  • TASUTA kaunis album medalite hoidmiseks
  • Saadaval ainult Eesti Mündiäris!
  • Esimene medal: „Eesti Vabariik 1918“ soodushinnaga 25 €  (+4,99 € postikulu)*

Kasutage erakordset võimalust ja tellige juba täna kollektsiooni „Eesti Ajaloopärand” esimene medal „Eesti Vabariik 1918”, mis on kaetud puhta 999/1000 hõbedaga ning kaunistatud 24-karaadise kullaga.

Medali esiküljel on kolm kätt, mis sümboliseerivad Konstantin Pätsi, Jüri Vilmsi ja Konstantin Konikut – kolme isikut, kes koostasid Eesti iseseisvusdeklaratsiooni ehk „Manifesti kõigile Eestimaa rahvastele”. Medali taustal on iseseisvusdeklaratsiooni pealkiri ning allservale on kirjutatud „Eesti Vabariik 24.02.1918”.

Medali tagaküljel on Eestimaa kaart, mille kohal on laialisirutatud tiibadega pääsuke. Kaardi all läikival taustal on matis kirjas medalisarja nimetus „Eesti Ajaloopärand”.


*Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 35 eurot (+ saatmis- ja pakendamiskulud 4,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 60 91.

Jah, tellin hõbetatud ja kullatud medali „ Eesti Vabariik 1918“ erihinnaga 25 eurot (+ pakkimis- ja saatekulud 4,99 eurot). Toote saan kätte lähimast postkontorist. Saadetise eest tasun paki kättesaamisel.

Jah, medali „Eesti Vabariik" tellimisega saab minust kollektsiooni „Eesti Ajaloopärand“ koguja ning ma nõustun saama oma postkasti iga kuu kollektsiooni ühe medali, mille hind on 35 eurot (+ 4,99 eurot pakkimis- ja saatekuludeks).

Iga medaliga saadame Teile ka autentsussertifikaadi ja põhjaliku teemakohase kirjelduse. Pärast 3-nda saadetise eest tasumist saan tasuta kingitu­seks spetsiaalse albumi sertifikaatide hoidmiseks. Albumi saan tasuta, maksan ainult saatmiskulude eest 4,99 €.

Mul on õigus tagastada iga medal 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Võin kollektsioonist loobuda igal ajal, teatades sellest telefonitsi 688 60 90.

Tarneaeg on 3-5 tööpäeva.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi Isikuandmete kaitse seadusele.