Meil on hea meel esitleda Teile Eesti Mündiäri uut kollektsiooni „Eesti lossid ja mõisad“.

Eestimaa ühed huvitavamad ja külastatavamad vaatamisväärsused on meie mõisad ja lossid. Soovides pakkuda väikest ülevaadet nende ilust ja huvitavast ajaloost, oleme kokku pannud kollektsiooni ”Eesti lossid ja mõisad”. 

Värvilised medalid on valmistatud messingist ning kaetud puhta 999/1000 kullaga.

Väärikas kollektsioon kõnetab kindlasti iga kollektsionääri, kes hindab meie ajalugu ja arhitektuuri.

Pakume Teile võimalust alustada kollektsiooni tellimist ning saada esimese kollektsiooni medali täiesti TASUTA! Ärge laske sellel võimalusel käest libiseda - pakkumine kehtib seni, kuni medaleid jätkub!

Miks tasub seda kollektsiooni tellida?

  • Eesti mõisatele ja lossidele pühendatud kollektsioon
  • Iga kollektsiooni medal on värviline ja kaetud puhta kullaga
  • Esimene medal „Sangaste loss“ on kiirematele TASUTA (+ 5,99 € saatekulu)*
  • Kollektsiooni medalite kogumiseks saadetakse koos esimese medaliga TASUTA kaaned ning lisaks ka TASUTA ümbris sertifikaatide ja tutvustustekstide hoidmiseks

Kollektsiooni iga kõrgeima prooviga (999/1000) kullatud medal saadetakse:

  • kaitsekapslis
  • koos autentsussertifikaadiga
  • koos professor Juhan Maiste tutvustava tekstiga

Kollektsiooni esimese medali esiküljel on majesteetlik Sangaste loss. Medali tagaküljel on kollektsiooni nimi „Eesti lossid ja mõisad“ ja korduvalt ühe kauni mõisa reljeefkujutis.

Kollektsiooni järgmistel medalitel on kujutatud Palmse mõis, Alatskivi loss, Sagadi mõis, Anija mõis, Taagepera loss, Vihula mõis, Raadi mõis, Purtse vasallilinnus.

ee-manors-collection-medals

"Sangaste lossi" medali tellimisega saab minust kollektsiooni "Eesti lossid ja mõisad" koguja ja olen teadlik, et mulle saadetakse iga kuu üks kollektsiooni kuuluv medal, mille hind on 39 €. Lisaks kuuluvad tasumisele saatmiskulud 5,99 €.


* Esimese medali erihind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 39 eurot (+ saatekulu 5,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 60 90.

Jah, tellin kollektsiooni „Eesti lossid ja mõisad” esimese medali „Sangaste loss” - TASUTA. Lisaks kuuluvad tasumisele saatmiskulud 5,99 €.

"Sangaste lossi" medali tellimisega saab minust kollektsiooni "Eesti lossid ja mõisad" koguja ja olen teadlik, et mulle saadetakse iga kuu üks kollektsiooni kuuluv medal, mille hind on 39 €. Lisaks kuuluvad tasumisele saatmiskulud 5,99 €.

Koos esimese medaliga saan TASUTA temaatilised kaaned kollektsiooni medalite hoidmiseks. Samuti saan esimese saadetisega koos TASUTA ümbrise sertifikaatide ja tutvustustekstide hoidmiseks.

Mul on õigus tagastada iga medal 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Kollektsiooni esimene medal toimetatakse kohale 2-3 nädala jooksul.

Võin kollektsiooni tellimisest loobuda igal ajal, teatades sellest telefonitsi 688 6090.

Esitan oma isikuandmed Eesti Mündiäri OÜ-le vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.


Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Esimene medal:
Sangaste loss
Vermimisaasta:
2023
Metall:
messing, kullatud kõrge prooviga kullaga (proov 999/1000)
Läbimõõt:
40,0 mm
Mass:
25,0 g
Kvaliteet:
Proof-like
Tiraaž:
7 500 tk