Meil on hea meel teatada, et koostöös Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumiga on Eesti Mündiäril valminud uus Eesti spordiajaloo olulisematele hetkedele ja sportlastele pühendatud kollektsioon nimega "Eesti Spordi Lugu".

Eesti spordil on rikkalik ajalugu, mis on täis saavutusi ja pühendumust, ning me tunneme uhkust, et meenemedalite kaudu saame seda Teiega jagada.

Värvilised medalid on valmistatud messingist ning kaetud puhta 999/1000 kullaga.

Kollektsiooni meenemedalitel on jäädvustatud Eesti spordiajaloo silmapaistvamaid isikuid ja eestlaste jaoks olulisi ja südamelähedasi spordisündmusi. Meenemedalid kannavad endas lugusid, emotsioone ja kordaminekuid, mida me rahvana kalliks peame.

Miks tasub seda kollektsiooni tellida?

  • Esimene Eesti spordile pühendatud meenemedalite kollektsioon!
  • Kõik kollektsiooni medalid on kaetud puhta 999/1000 kullaga.
  • Loodud koostöös Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumiga!
  • Esimene medal Erika Salumäe“ erihinnaga ainult 29,99 € (+ 5,99 € saatekulu)*
  • Kollektsiooni medalite kogumiseks saadetakse koos esimese medaliga TASUTA kaaned ning lisaks ka TASUTA ümbris sertifikaatide ja tutvustustekstide hoidmiseks
  • Igale kollektsiooni tellijale kingituseks 50. Tartu Maratoni meenemedal!

Kollektsiooni iga kõrgeima prooviga (999/1000) kullatud medal saadetakse:

  • kaitsekapslis
  • koos autentsussertifikaadiga
  • koos Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi poolt koostatud tutvustava tekstiga

Meenemedali esiküljel on kujutatud kahekordset olümpiavõitjat Erika Salumäed. Ülal on suurtäheline kiri ERIKA SALUMÄE ja all spordiala trekisõit ja sportlase sünniaeg 11.06.1962.

Meenemedali tagaküljel on stiliseeritud staadionil kujutatud erinevaid spordifiguure, mis esindavad erinevaid spordialasid. Ülal on kollektsiooni nimi EESTI SPORDI LUGU. 

Kollektsiooni järgmistel medalitel on kujutatud legendaarseid sportlasi nagu Alfred Neuland, Georg Hackenschmidt, Ants Antson, Kristjan Palusalu, Georg Lurich, Kristina Šmigun-Vähi jt. 

esl-all-04


* Esimese medali erihind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 39,99 eurot (+ saatekulu 5,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 60 90.

Jah, tellin kollektsiooni „Eesti Spordi Lugu” esimese medali Erika Salumäe erihinnaga 29,99 €. Lisaks kuuluvad tasumisele saatmiskulud 5,99 €. Selle medali tellimisega saab minust kollektsiooni koguja ja olen nõus, et mulle saadetakse iga kuu üks kollektsiooni kuuluv medal, mille hind on 39,99 €. Lisaks kuuluvad tasumisele saatmiskulud 5,99 €.

Koos esimese medaliga saan TASUTA kaaned kollektsiooni medalite hoidmiseks. Samuti saan esimese saadetisega koos TASUTA ümbrise sertifikaatide ja tutvustustekstide hoidmiseks.

Mul on õigus tagastada iga medal 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Võin kollektsioonist loobuda igal ajal, teatades sellest telefonitsi 688 60 90.

Täpsed andmed
Esimene medal:
Erika Salumäe
Vermimisaasta:
2024
Metall:
messing, kullatud kõrge prooviga kullaga (proov 999/1000)
Läbimõõt:
40,0 mm
Mass:
25,0 g
Kvaliteet:
Proof-like
Tiraaž:
7 500 tk