Meil on hea meel, et olete tellinud laulupeotraditsioonile pühendatud meenemedali. Oleme kindlad, et sellest kauni kujundusega detailitäpsest medalist saab Teie jaoks tähendusrikas meene.

Meil on hea meel esitleda Teile Eesti Mündiäri kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“. Kollektsioon „Eesti tuntud inimesed” jäädvustab meie ajaloo eri perioodidel tegutsenud Eestile tähtsate ja teenekate isiksuste mälestuse. Kollektsiooni medalite kujunduse on loonud andekas Eesti disainer Margus Kadarik. 

Kollektsiooni avamedaliks on koorijuhile, pedagoogile, heliloojale ja armastatud laulutaadile Gustav Ernesaksale (1908–1993) pühendatud meenemedal. Tallinna lauluväljakul käies tasub vaadata laululava vastas künkal paiknevat Gustav Ernesaksa skulptuuri. Tõsi küll, mingisugust pompoossust te siit ei leia: laulutaat istub, pea käele toetatud, ja vaatab kaugusesse. Võib-olla mõtiskleb ta oma elu üle, mis oli viimase päevani pühendatud muusikale? Või meenutab siis, kuidas kogu maa kooride esituses kõlab võimsalt „Mu isamaa on minu arm“, ja neid päevi, mil sündis see laul, millest sai mitteametlik Eesti hümn? Näib, et leidlikult loodud kuju mahutab endas kõike – Gustav Ernesaksa mälestusi, loomingut, isiksust.

Miks tasub seda kollektsiooni tellida?

  • Kollektsiooni "Eesti tuntud inimesed" esimene medal - Gustav Ernesaks!
  • Medal on kaetud puhta kullaga – proov 999/1000
  • Esimese medali erihind - ainult 29 € * (tavahind 39 €) + saatmiskulu 4,99 €!

Laulutaadile pühendatud medali esiküljel on Gustav Ernesaksa portree. Vasaku serva juures on tema allkiri, pisut allpool kiri 1908–1993 GUSTAV ERNESAKS. Tagaküljel on tammeoks, mida raamivad stiliseeritud pääsukesed. Oksa all on kiri EESTI TUNTUD INIMESED. All on Eesti vapilõvi ja medali serva juures selle autori Margus Kadariku nimetähed.

Gustav Ernesaksale pühendatud medali soetamisega saab Teist Eesti Mündiäri OÜ eriklient. Siitpeale on Teil eelisõigus saada iga kuu üks uus kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ kuuluv medal ning pakkumisi teiste medali- või mündikollektsioonide tellimiseks. 

Paneme iga meenega kaasa autentsussertifikaadi ja teemakohase kirjelduse.

Pärast 3-nda saadetise eest tasumist saadame tasuta kingituseks spetsiaalse albumi sertifikaatide hoidmiseks. Albumi saadame tasuta. Maksta tuleb vaid saatekulud 4,99€.

Klientide suure huvi korral võime välja anda ka järgmise komplekti medaleid. 


* Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 39 eurot (+ saatmiskulu 4,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 60 91.

Täpsed andmed
Metall:
Vask, kullatud 999/1000 kullaga
Läbimõõt:
38,6 mm
Mass:
24,0 g
Vermija:
St Pauli rahapajas (Suurbritannia)
Kvaliteet:
Proof-like
Tiraaž:
7500 tk

Kollektsioon „Eesti tuntud inimesed” jäädvustab meie ajaloo eri perioodidel tegutsenud Eestile tähtsate ja teenekate isiksuste mälestuse. Meil on hea meel, et meie kollektsiooni medalite kujunduse on loonud andekas Eesti disainer Margus Kadarik. Tema teosed justkui jäädvustavad peatunud hetke meie riigi minevikust. Kollektsiooni medalid on vermitud Suurbritannias, ühes vanimas ja sügavate traditsioonidega rahapajas. Originaalne kujundus ja kõrgeim medalivermimise kvaliteet annavad medalitele erilise väärtuse.

Loodetavasti pälvib see mälestusmedalite kollektsioon suurt huvi. Meil on hea meel, et suudame pakkuda Teile selliseid väljapaistva kujunduse ja kõrge kunstilise kvaliteediga medaleid. Ei ole kahtlust, et nende kogumine pakub Teile küllaga meeldivaid hetki ja rohkem teadmisi Eesti ajaloost ning meie suurkujudest.


* Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 39 eurot (+ saatmiskulu 4,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 60 91.

Jah, tellin kullatud medali „Gustav Ernesaks 1908-1993“ erihinnaga 29 eurot* (+ 4,99 eurot saatekulu).

Arve tasun postkontoris paki kättesaamisel. 

Jah, medali „Gustav Ernesaks 1908-1993“ tellimisega saab minust kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ koguja ja ma nõustun saama oma postkasti kord kuus kollektsiooni ühe medali, mille hind on 39 eurot (+ 4,99 eurot saatekulu).

Kui olen kogunud kollektsiooni 3 medalit, saan albumi sertifikaatide jaoks. Albumi saan tasuta, maksan vaid saatekulu 4,99 eurot.

Mul on õigus tagastada iga saadud medal 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Võin kollektsioonist loobuda igal ajal, teatades sellest telefonitsi 688 60 90.

Teie saadetis jõuab kohale 3-5 tööpäeva jooksul.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.


* Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 39 eurot (+ saatmiskulu 4,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 60 91.