Eripakkumine! Vask-nikli sulamist valmistatud Eesti Vabariigile pühendatud medal. Unikaalse kujunduse autor on tuntud eesti kunstnik Margus Kadarik. Medal kaalub 24 grammi ning tema läbimõõt on 38,6 millimeetrit. Seda muljetavaldavat kogumiseksemplari on vermitud 15 000tk. 

Medali läikival pinnal on selge, ülipeente detailidega reljeefne kujutis. Erilise väärtuse medalile annavad originaalne kujundus ja väga hea vermimise kvaliteet.

Miks tasub seda toodet tellida?

  • Eesti Vabariigile pühendatud medal 
  • Valmistatud vask-nikli sulamist 
  • Kõrge vermimiskvaliteet
  • Läikiv pind, matt reljeef 
  • Medali tiraaž 15 000 tk
  • Medali autor - Margus Kadarik

ESIKÜLG: Kolm kätt, mis hoiavad Eesti Vabariigi lippu. Lipul on kujutatud tammelehtedest pärja fragmenti. Medali all on kiri „Vabariigi Aastapäev“.

TAGAKÜLG: Stiliseeritud Eestimaa kaart, mida ümbritseb pääsukese tiib ning allosas suur riigi vapp. Kaardi all medali nimi „Eesti Vabariik 24.02.1918“ ja medali autori initsiaalid MK.

Täpsed andmed
Aasta:
2010
Vermija:
Eesti Vabariik
Metall:
vask-nikli sulam
Läbimõõt:
38,6 mm
Mass:
24 g
Kvaliteet:
proof-like
Tiraaž:
15000 tk.
Autor:
Margus Kadarik

Jah, tellin medali “Eesti Vabariik" hinnaga 35 eurot (+ 4,99 € saatekulud). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 7 - 14 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.