Eesti on tuntud oma looduse ja ilusate inimeste poolest. Seda kaunist saarte, metsade ja järvede maad kehastab mündil isikustatud sümbol – kena rahvariietes neiu. Kaunile kodumaale pühendatud puhtast 999,9/1000 kullast detailitäpselt vermitud münti on saadaval piiratud koguses - kõigest 500 tk! 

Esiküljel on Eestit sümboliseeriv tütarlaps. Riigile või regioonile inimese kuju andmise tava sai alguse Rooma impeeriumist. Sellised kujutised aitavad inimestel samastuda oma riigiga ja tugevdavad isamaalisi tundeid. Eestis ei ole riigi isikustamise traditsiooni olnud, kuid kahtlemata sobib mündil kujutatud tütarlaps selle riigi sümbolkujuks. Neiul on käes teraviljaviht ja rukkilill, mis on Eesti rahvuslill. Ta kannab rahvarõivaid, tema pead kaunistab tanu ja linast särki kaelakee ning rahvuslik ümar sõlg. Seda võluvat portreed täiendab taustal kujutatud pildike idüllilisest Eesti maaelust – metsane küngas, pikad põllud ja talumaja.

Miks tasub seda münti tellida?

  • Valmistatud puhtast kullast (999,9/1000)
  • Pühendatud kodumaa ilule
  • Tiraaž vaid 500 tk
  • Münt on kaunis karbis, kaasas autentsussertifikaat
  • Saadaval ainult Eesti Mündiäris!

Esiküljel on Eestit sümboliseeriv rahvariietes tütarlaps. Neiul on käes teraviljaviht ja rukkilill. Võluvat portreed täiendab taustal kujutatud pildike idüllilisest Eesti maaelust – mets, pikad põllud ja talumaja. Mündi serval on kiri ESTONIA – EESTI.

Mündi tagaküljel on kuninganna Elizabeth II portree, mida ümbritsevad kirjad ELIZABETH II, NIUE (Niue saar) ja 2 DOLLARS 50 CENTS (2 dollarit 50 senti). All on mündi väljalaskeaasta. 

Koos mündiga saate autentsust tõendava sertifikaadi, millelt leiate mündi parameetrid.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2020
Vermija:
Niue saar
Nimiväärtus:
2 dollarit 50 senti
Metall:
999,9/1000 kuld
Läbimõõt:
13,92 mm
Mass:
0,5 g
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
500 tk

Jah, tellin kuldmündi Eestimaa kaunis naine“ hinnaga 119 eurot (+4,99€ postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 5 - 7 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.