Kaunis kullatud ehtekomplektis on ketiga ripats ja käevõru. Omalt poolt kingime Teile ostuga kaasa komplektiga sobivad kõrvarõngad! Ehted on kaetud kullaga (750/1000) ja kaunistatud Swarovski kristallidega. Ripatsiga on kaasas 46 cm pikkune kett, millel on karabiinhaak ja 5 cm pikendus. Käevõru pikkus on reguleeritav: 19–24 cm.

Imeline kingitus pühadeks või mõneks teiseks kauniks tähtpäevaks oma kallile! Komplekt on sobivalt juba kinkekarbis.

  • Kaetud kullaga (750/1000)
  • Kaunistatud Swarovski kristallidega
  • Kaasas komplektiga sobivad kõrvarõngad!
  • Kaunis kinkekarbis valmis kinkimiseks!
  • Ainult Eesti Mündiärist

*Vältida kokkupuudet veega.

Jah, tellin ehtekomplekti hinnaga 99 eurot (+ saatmiskulu 5,99 €). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel. 

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3-5 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Metall:
Valgevask (messing)
Kate:
Kuld (750/1000)
Keti pikkus:
46 cm+ 5 cm pikendus
Käevõru pikkus:
19–24 cm
Ripatsi läbimõõt:
18 mm
Kõrvarõngaste läbimõõt:
13 mm
Eriomadus:
Kaunistatud Swarovski kristallidega