Kulda tuntakse juba tuhandeid aastaid, seejuures peamiselt jõukuse näitaja ja maksevahendina. Ajendatuna vaimustusest kulla aegumatu ajaloolise väärtuse üle ja ehtekunsti piiritutest võimalustest sai teoks ka see kaunis käekell.

Kell on kaetud puhta 999/1000 kullaga, sellel on sisseehitatud Miyota kvartsmehhanism ja ehtsast nahast rihm – ühesõnaga, tegemist on tõelise meistriteosega, mida võib jäädagi imetlema. Kõigele krooniks kaunistab kella numbrilauda Ameerika kuldse kotka majesteetlik kujutis, mis valiti välja selleks, et tõsta esile kella ajatut ilu ja mündi legendaarset rolli.

See silmapaistev kell on suurepärane näide kõige kuulsamate numismaatiliste esemete klassikalisest elegantsist ja ilust. Luksuslik kell sobib hästi kingituseks tõsisele kollektsionäärile või klassikalise moe austajale.

Miks peaksin selle kella ostma?

  • Kaetud puhta 999/1000 kullaga
  • Hästi tuntud Ameerika kuldse kotka kujutis
  • Kvaliteetne Miyota kvartsmehhanism
  • Äärmise täpsusega loodud roostevabast terasest tagakülg
  • Veekindel klass – kuni 3 ATM (30 meetrit)
  • Pruun ehtsast nahast rihm
  • Suurepärane kingitus!

Kellal on kujutatud USA tähtsaim rahvuslik sümbol – valgepea-merikotkas. See lind valiti USA rahvuslikuks sümboliks ja embleemiks 20. juunil 1782 tänu tema silmapaistvatele omadustele nagu pikaealisus, tugevus, julgus ja muljetavaldav välimus. Lisaks arvati, et neid ilusaid linde leidub ainult Põhja-Ameerikas, seega peeti kotkast „tõeliseks ameeriklaseks“. Mõtte, et valgepea-merikotka kujutist võiks kasutada USA postmarkidel, pakkus esimesena välja Philadelphia jurist William Barton. Tema ettepanek oli inspireeritud asjaolust, et kotkas on kõrgeima võimu ja autoriteedi sümbol.

Täpsed andmed
Metall:
Roostevaba teras
Kate:
Puhas kuld, proov 999/1000
Läbimõõt:
umbes 42,0 mm
Mehhanism:
Miyota kvartsmehhanism
Veekindel klass :
kuni 3 ATM (30 meetrit)
Rihm:
Pruun ehtsast nahast rihm

Jah, tellin elegantse käekella koos kuldse Ameerika kotkaga 49 eurot (+ pakkimis- ja saatekulud 4,99 eurot). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin mündi tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Teie saadetis jõuab kohale 3-5 tööpäeva jooksul.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.