Meil on hea meel teile pakkuda väga põnevat plektronikujulist ja rock'n'roll'i kuningale Elvis Presleyle pühendatud hõbemünti.

Elvis Presley on üks muusika- ja filmimaailma eredamaid tegelasi. Temast sai üks märkimisväärsemaid lavatähti, ta võitis oma muusiku- ja näitlejategevuse eest kõige kõrgeimaid auhindu. Rock'n'roll'i kuningas on pikalt olnud ka stiiliikoon, kes dikteeris moetrende, eirates väljakujunenud rõivastumisreegleid.

Plektronikujuline münt on valmistatud puhtast 999/1000 hõbedast ja saadavalt ainult Eesti Mündiärist! Tegemist on litsentseeritud tootega, mida on vaid piiratud koguses.


Miks see münt tellida?

  • Vermitud puhtast 999/1000 hõbedast 
  • Plektronikujuline hõbemünt – pühendatud rock'n'roll'i kuningas Elvis Presleyle
  • Ametliku heakskiidu saanud müntidel on Elvis Presley autogramm
  • Ainult Eesti Mündiärist!

Plektroni kujuga mündi esiküljel on Elvis Presley, kes hoiab tema käes sümboliks muutunud 1960. aastate mikrofoni. Vasakul näeme Elvis Presley autogrammi.

Meeneraha tagaküljel on Gibraltari vapp. Seda ümbritsevad sõnad ELISABETH II ▪ D ▪ G ▪ REGINA ▪ 2021 ▪ GIBRALTAR.

Jah, tellin Elvis Presleyle pühendatud hõbemündi hinnaga 249 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 2-3 nädalat.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2021
Vermija:
Gibraltar
Nimiväärtus:
1 kroon (crown)
Metall:
Hõbe (999/1000)
Mass:
31,105 g
Mõõtmed:
26 x 31 mm
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
1999 tk