2002. aasta 1. jaanuaril hakkas kaheteistkümnes Euroopa Liidu liikmesriigis kehtima ühine valuuta – euro. See oli kõigile kollektsionääridele ja numismaatikutele eriti tähtis sündmus. Selle olulise sündmuse meenutamiseks pakume oma klientidele armastatud kollektsiooni „Esimeste eurode medalid“.

Kollektsiooni medalitel on jäädvustatud iga riigi esimene ametlik kullast euro ja riigi sümbolid:
arhitektuurisaavutused, ajaloolised sündmused ja isikud jms.

Kollektsiooni medalid on vermitud puhtast 999/1000 hõbedast ning osaliselt kaetud puhta 999/1000 kullaga.

  • Kollektsioonis on jäädvustatud euroala esimesed kullast euromündid
  • Vermitud puhtast 999/1000 hõbedast
  • Tasuta puidust karp kollektsiooni medalite hoidmiseks (+ 5,99 eurot saatekulud)
  • Osaliselt kaetud puhta 999/1000 kullaga

Esimene medal on Teie jaoks erihinnaga 39 eurot tavalise 79 euro asemel. Säästate tervelt 40 eurot!

Lisaks saadame Teile peale kolmanda saadetise eest tasumist kauni puidust karbi kollektsiooni medalite hoidmiseks ja albumi sertifikaatide jaoks. Tasute vaid saatmiskulud.

Nii esimese kui ka iga järgneva medaliga on kaasas medali kvaliteeti ja autentsust tõendav sertifikaat. Iga medal on spetsiaalses kapslis, mis kaitseb medalit keskkonna mõju eest ning aitab säilitada selle algset kvaliteeti.


*Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 79 eurot (+ saatmiskulud 5,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 6091.

Täpsed andmed
Esimene medal:
„Eesti euromedal“
Metall:
Hõbe 999/1000, osaliselt kaetud 999/1000 kullaga
Läbimõõt:
40,00 mm
Mass:
20,0 g
Kvaliteet:
Proof
Esikülg:
Eesti euromüntide motiivid, arhitektuuriväärtused ja sümbolid
Tagakülg:
Euroopa Liidu riikide kaart

Kollektsiooni esimeseks medaliks on „Eesti euromedal“​. Eesti on kolmest „Balti õest” kõige põhjapoolsem. Et riik piirneb põhjast, läänest ja edelast merega, on Eestil ühine piir vaid kahe riigiga: idanaabri Venemaa ja lõunanaabri Lätiga. Väikeses, veidi üle 45 000 km2pindalaga riigis elab üle 1,3 miljoni inimese. Eesti pealinn ja ühtlasi suurim linn on põhjakaldal asuv Tallinn.

2004. aastal sai Eesti Euroopa liidu ja NATO liikmeks. 1. jaanuaril 2011 ühines Eesti Euroopa ühisraha euro süsteemiga. Majanduslanguse tõttu peeti seda riskantseks sammuks, kuid eestlased tõestasid järjekordselt oma finantsstrateegia tugevust. Kõik käibelolevad euromündid on kujundanud graafik Lembit Lõhmus. Esimene kullast tähtpäevaraha sündis aga teise kunstniku – Priit Pärna käe all.

Medali esiküljel on kujutatud Eesti esimese 20-eurose tähtpäevamündi mõlemat poolt. Esiküljele on graveeritud tammelehtedest ümbritsetud Eesti vapp. Tagaküljel on Euroopa ühisraha kujutatud paljude sünkroonis ringikäivate kellaosutitena. Mündi taustal on mitmesugused Eesti sümbolid ja kuulsad ehitised. Medali ülaservas on kiri EESTI VABARIIK, all on 15 tähekest. Medali tagaküljel on Euroopa kaart ja paremal pool kümme tähekest. Alaosas on medali väärismetalli proov Ag 999. Kullaga kaetud medalil on poolkaares kirjad EUROOPA ja EUROPE ning 6 tähte üleval ja 6 tähte all.


*Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 79 eurot (+ saatmiskulud 5,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 6091.

Jah, tellin  medali „Eesti euromedal“ erihinnaga 39 eurot (+ saatmiskulud 5,99 eurot). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Jah, medali „Eesti euromedal“ tellimisega saab minust kollektsiooni „Esimeste eurode medalid“ koguja ning ma nõustun saama oma postkasti iga kuu kollektsiooni ühe  medali, mille hind on 79 eurot (+ 5,99 eurot saatmiskulud). Olles kogunud kollektsiooni 3 medalit, saan väärika puitkarbi müntide hoidmiseks ja albumi sertifikaatide jaoks. Karbi ja albumi saan tasuta, tasun vaid saatekulu 5,99 eurot.

Mul on õigus tagastada iga medal 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Võin kollektsioonist loobuda igal ajal, teatades sellest telefonitsi 688 6090.

Teie saadetis jõuab kohale 3-5 tööpäeva jooksul.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.