Meil on suur rõõm esitleda just Teile pühendatud erilist pakkumist. Hindame kõrgelt Teie huvi juveelimaailma suurimate šedöövrite – Fabergé munade vastu. Just seetõttu toome Teieni erakordse, ovaalse kujuga ning 3,11 grammist puhtast 99,9% hõbedast vermitud mündi, mille tiraaž on ainult 1000 tükki kogu maailmas! Antud münt on ehteks igale Fabergé austaja kollektsioonile!

Enne 1885. aasta lihavõtteid sai Carl Fabergé erilise tellimuse: keiser Aleksander III palus valmistada kingituse oma naisele Maria Fjodorovnale. Valitseja soovis rõõmustada kodumaa, Taani järele igatsevat abikaasat. XVIII sajandil loodud suveniirmunadest inspireerituna valmistas juveliir emailist ja mitmevärvilisest kullast muna, mille sees oli peidus üllatus: miniatuurne kana. Kana sees oli kroon ja kroonis sõrmus. Sellist matrjoška põhimõtet kasutati hiljem peaaegu kõigis Fabergé munades.

Paari aastakümne jooksul valmistasid Fabergé ateljee meistrid üle poolesaja meenemuna. Tänapäeval peetakse neid kõiki erakordseteks kunstiteosteks. Juveelmune hinnatakse nende valmistamiseks kasutatud materjalide, esteetilise ilu ja loomulikult ka neid saatvate Venemaa Keisririigi aegu meenutavate lugude tõttu. Need erakordsed juveelmeened lummavad kollektsionääre, kunstiarmastajaid ja ajaloohuvilisi veel tänapäevalgi.

Miks tasub seda tellida?

  • 3,11 grammi puhast 99,9% hõbedat
  • Kõrgeim täpsustase ja Proof kvaliteet
  • Mõõdud 15,0 x 20,0 mm
  • Ainult 1000 tükki kogu maailmas!

Fabergé ateljee loomingut jäädvustavast hõbemündist võib saada Teie kollektsioonile imeline täiendus. Mündi esiküljel on dekoratiivne muster, mis meenutab Fabergé kõige imelisemaid suveniirmune.

Tagaküljel on kuninganna Elisabeth II portree. Seda ümbritseb ehismuster. Tagaküljel on kirjad „ELIZABETH II“, „NIUE ISLAND“ (Niue saar) ja „1 DOLLARS“ (1 dollar). Paremal on mündi emiteerimisaasta.

Koos hõbemündiga saadame Teile autentsust tõendava sertifikaadi, millelt leiate mündi parameetrid ja teemakohase lühikirjelduse.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2018
Metall:
Puhas hõbe 999/1000
Mõõtmed:
15,0 x 20,0 mm
Mass:
3,11 g
Väljalaskjariik:
Niue saar
Kvaliteet:
Proof-like
Nimiväärtus:
1 dollar
Tiraaž:
1000 tk

Jah, tellin keiserlikest Fabergé juveelmunadest inspireeritud hõbemündi maksumusega 8eurot (+ pakkimis- ja saatekulud 4,99 eurot). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin medali tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Teie saadetis jõuab kohale 3-5 tööpäeva jooksul.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse Eesti Mündiäri tellimuste täitmiseks ja otseturunduse eesmärgil vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.