Meil on hea meel teile pakkuda viimaseid eksemplare Gerd Kanterile pühendatud kullatud pronksplaadist.  24-karaadise kullaga kaetud meeneplaadiga austatakse Kanteri saavutusi spordis. Eestlast jääb saatma üliedukas karjäär, mille jooksul võitis ta 11 tiitlivõistluste medalit!

Üsna hilises eas kettaheitega tegelema hakanud Kanterit ei tahetud algul treeningsektorisse lasta, sest tema võimalustesse ei usutud. Ta otsustas näidata oma võimeid ning treenis kohusetundlikult, saavutades lõpuks maailmameistri tiitli (Ōsaka 2007) ja nii olümpiakulla (Peking 2008) kui ka pronksi (London 2012).

Noortele sportlastele rõhutab Gerd Kanter treenimise ja kannatlikkuse tähtsust: kui midagi väga tahta ja selle poole sihikindlalt pürgida, on kõik võimalik. 

Tänaseks on Gerd Kanter oma tegevkarjäärile väärika punkti pannud, kuid see kuldne meeneplaat aitab tema saavutusi meeles hoida veel kaua. 

Miks tasub seda tellida?

  • Puhta kullaga 999/1000 kaetud plaat
  • Plaadi mõõtmed: 50,3 x 29,4 mm
  • Mass: 25 g
  • Kaunis pakendis 
  • Meeneplaadi viimased eksemplarid ainult Eesti Mündiärist

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2012
Metall:
Puhta kullaga 999/1000 kaetud plaat
Mõõdud:
50,3 x 29,4 mm
Mass:
25 g
Kvaliteet:
Proof-like
Tiraaž:
10 000 tk.
Saatmisaeg:
3 - 5 tööpäeva

Jah, tellin plaadi Gerd Kanter – kettaheitja“​ 29 eurot (+ pakkimis- ja saatekulud 4,99 eurot). Paki saan kätte lähimast postkontorist tähitud kirjana. Saadetise eest tasun kaasasoleva arve alusel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Teie saadetis jõuab kohale 7-12 tööpäeva jooksul.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.