Seekord tutvustame teile erilist sõlg-münti. See on hõbedast vermitud 10‑grammine münt, mille eeskujuks on vanad rõngassõled. Sõlg-mündi läbimõõt on 36 mm ning tiraaž kõigest 500 tkOsta oma kollektsiooni ehteks münt, mis kannab iidseid Eesti ehtetraditsioone!

Pross, prees, sõlg – need ei ole mitte üksnes kaunid ehted, mis muudavad kandja riietuse isikupäraseks. Muistsed eestlased uskusid, et sõlg või prees, millega särgikaelus kokku tõmmatakse, kaitseb ka kõige kurja eest. Arheoloogilistel väljakaevamistel leitud ehted aitavad teadlastel välja selgitada, kuidas riietusid meie esivanemad ning kuidas on ajas muutunud ehtemood ja ehete valmistamine.

Miks tasub seda münti tellida?

  • Rahvuslikus stiilis hõbedast münt-sõlg
  • Inspireeritud esiemade ehetest
  • Valmistatud 925/1000 hõbedast
  • Tiraaž kõigest 500 tk
  • Kaasas autentsussertifikaat

Mündi esikülg on reljeefne ja rohkete detailidega. Sellelt on näha müntide valmistajate meisterlikkus. Mündi tagaküljel on kuninganna Elizabeth II portree, mida ümbritsevad kirjad „NIUE ISLAND“, „ELIZABETH II“ ja „1 DOLLAR“.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2019
Vermija:
Niue saar
Nimiväärtus:
1 dollar
Metall:
925/1000 hõbe
Läbimõõt:
36 mm
Mass:
10 g
Kvaliteet:
Proof-like
Tiraaž:
500 tk

Jah, tellin "Sõlg-mündi" hinnaga  149 eurot (+saatmis- ja pakendamiskulud 4,99 €). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3 - 4 nädalat.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.