1. jaanuaril 2011 ühines Eesti Euroopa ühisraha euro süsteemiga. Majanduslanguse tõttu peeti seda riskantseks sammuks, kuid eestlased tõestasid järjekordselt oma finantsstrateegia tugevust. Puhtast 999/1000 hõbedast ning kullaga kaetud medal on pühendatud Eestis eurole käibele võtmisele ja sellel on kujutatud Eesti esimese 20-eurose tähtpäevamündi mõlemat külge.

2022 märgib euro jaoks 20-aastapäeva!

Miks tasub see medal tellida?

  • Medal on pühendatud Eestis euro käibele võtmisele
  • Vermitud puhtast 999/1000 hõbedast 
  • Osaliselt kaetud puhta 999/1000 kullaga
  • Kõrgreljeefne
  • Kaunis karbis koos autentsussertifikaadiga
  • Saadaval ainult Eesti Mündiäris!
  • Piiratud koguses!


Medali esiküljel on kujutatud Eesti esimese 20-eurose tähtpäevamündi mõlemat külge. Esiküljele on graveeritud tammelehtedest ümbritsetud Eesti vapp. Tagaküljel on Euroopa ühisraha kujutatud paljude sünkroonis ringikäivate kellaosutitena. Mündi taustal on mitmesugused Eesti sümbolid ja kuulsad ehitised. Medali ülaservas on kiri EESTI VABARIIK, all on 15 tähekest.

Medali tagaküljel on Euroopa kaart ja paremal pool kümme tähekest. Alaosas on medali väärismetalli proov Ag 999. Kullaga kaetud medalil on poolkaares kirjad EUROOPA ja EUROPE ning 6 tähte üleval ja 6 tähte all.

Jah, tellin medali „Eesti eurode medali“ hinnaga 99 eurot (+5,99€ saatmiskulu).

Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Medal jõuab kohale 3 - 5 tööpäeva jooksul.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Medal:
„Eesti eurode medal“
Metall:
Hõbe 999/1000, osaliselt kaetud 999/1000 kullaga
Läbimõõt:
40,00 mm
Mass:
20,0 g
Kvaliteet:
Proof
Esikülg:
Eesti euromüntide motiivid, arhitektuuriväärtused ja sümbolid
Tagakülg:
Euroopa Liidu riikide kaart