Dunkerque´i lahing ja sõdurite evakueerimine on oluline ajalootähis, mis rõhutab inimeste kangelas-likkust ja ühtsust. Selle sündmuse 80. aastapäeva tähistamiseks anti Gibraltaril välja hõbemünt. Sellel kujutatud sõjaväelased klammerduvad neid päästma tulnud laeva külge. Mõned on vaenlase rünnakut kartes küüru tõmbunud, mõned seisavad vaprasti relvis, valmis ründajaid tõrjuma. Mündi serval on Winston Churchilli sõnad: „A MIRACLE OF DELIVERANCE“ (pääsemise ime) ja ajaloosündmuse aasta.

Münt on emiteeritud koostöös Kaubalaevastiku Assotsiatsiooniga, kelle liikmed andsid ajaloolisse evakueerimisoperatsiooni märkimisväärse panuse

Miks tasub seda münti tellida?

  • Vermitud Dunkerque’i evakuatsiooni 80. aastapäeva puhul
  • Valmistatud puhtast 999/1000 hõbedast
  • Kõrgeim vermimiskvaliteet – proof
  • Maailmas on saadaval ainult 4999 münti
  • Elegantses puitkarbis

Hõbemünt on elegantses puitkarbis. Saadame koos mündiga autentsussertifikaadi, millelt leiate mündi parameetrid ja teemakohase lühikirjelduse.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2020
Vermija:
Gibraltar
Metall:
Hõbe 999/1000
Läbimõõt:
38,6 mm
Mass:
31,1 g
Nimiväärtus:
1 kroon
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
4999 tk

Jah, tellin hõbemündi „Dunkerque´i lahingu 80. aastapäev“ hinnaga 149 eurot (+4,99 postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Teie saadetis jõuab kohale 3-5 tööpäeva jooksul.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.