See erakordne värvidega kaetud münt on pühendatud rokilegendi AC/DC esimesele albumile "High Voltage". Münt on vermitud vastavalt kõrgeimale vermimise standardile - proofHõbemünt on erilises temaatilises karbis koos autentsussertifikaadiga. Piiratud tiraaž - kõigest 5000 tk maailmas! 

Miks tasub seda tellida?

  • Rokilegendile pühendatud hõbemünt
  • Vermitud puhtast 999/1000 hõbedast
  • Kaal 1/2 untsi (15,55 g)
  • Värvidega kaetud
  • Väga atraktiivne hind ja piiratud kogus!

AC/DC on 1973. aastal asutatud rokibänd Sydneyst. Tuntud oma erilise stiili poolest, milles põimuvad rock, bluus ja heavy metal. Suurema tuntuse maailmas saavutasid nad oma albumitega "Higway to Hell" ja "Thuderstruck", mis on lood, mida ka mitte-fännid kindlasti teavad. AC/DC on müünud enam kui 200 miljonit plaati maailmas, sealhulgas 71,5 miljonit plaati Ameerika Ühendriikides. 

Täpsed andmed
Vermimisaasta::
2018
Metall:
Hõbe, proov 999/1000
Läbimõõt:
38,61 mm
Mass:
1/2 untsi (15,55 g)
Vermija:
Cooki saared
Kvaliteet:
proof
Nimiväärtus:
$ 2

Jah, tellin puhtast hõbedast mündi „AC/DC“ 59 euro eest (+ saatmis- ja pakendamiskulud 4,99 €). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin mündi tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Teie saadetis jõuab kohale 5-7 tööpäeva jooksul.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.