Allveelaev Lembit on Eesti mereajaloo üks olulisemaid sümboleid – see on ainuke suuremate ümberehitusteta säilinud sõjalaev Teise maailmasõja eelse Eesti ja üldse Baltimaade laevastikest. Esmakordselt on allveelaev Lembitule pühendatud puhtast hõbedast münt. Veelgi erilisemaks teeb mündi selle ovaalne kuju. Hõbemünt kaalub 3,11 grammi ja selle läbimõõt on 20 mm. Münt on vermitud kõrgeimate kvaliteedinõuete kohaselt (proof). Mündi tiraaž on vaid 1000 tk!

Miks tasub seda münti tellida? 

  • Allveelaev Lembit – esmakordselt  hõbemündil
  • Unikaalne ovaalne münt
  • 3,11 g puhast 999/1000 hõbedast
  • Piiratud tiraaž
  • Karbis ja autentsussertifikaadiga
  • Ainult Eesti Mündiärist

Mündi esiküljel on kujutatud allveelaev Lembitut. Laeva kohal on kiri LEMBIT.

Mündi tagaküljel on kuninganna Elizabeth II portree, mida ümbritsevad kirjad „ELIZABETH II“, „NIUE ISLAND“ (Niue saar) ja „1 DOLLAR“.

Jah, tellin hõbemündi “Lembit” hinnaga 89 eurot (+saatekulu 5,99). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Teie saadetis jõuab kohale 5-7 tööpäeva jooksul.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2020
Vermija:
Niue
Metall:
Hõbe 999/1000
Mõõdud:
20 x 15 mm
Mass:
3,11 g
Nimiväärtus:
1 dollar
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
1000 tk