Miks tasub seda münti tellida?

hiiumaa-kingitus_2See eriline hõbemünt on pühendatud Hiiumaale ning mündi südamikuks on ehtne kadakapuit.  Iga detail sellel mündil – alates Kõpu tuletornist kuni kadakaoksamarjadeni – jutustab lugu Hiiumaa ainulaadsest loodusest ja kultuuripärandist.

Mündiga paneme kaasa erilise kingituse - kadakapuidust lõhnapallid otse Hiiumaa kohalikult tootjalt. 

  • Vermitud puhtast 999/1000 hõbedast
  • Ehtsast kadakapuidust südamikuga
  • Kõrgeim vermimiskvaliteet - proof
  • Väga piiratud tiraaž – 500 tk
  • Ostuga kaasa kingitus - kadakapuidust lõhnapallid otse Hiiumaalt!
  • Ainult Eesti Mündiärist!

Meenemündi esikülje keskmes, kadakast südamikul on Kõpu tuletorn. Tuletorni tagant leiame Hiiumaa kaardi ning kadakaoksa marjadega. Esiküljel on ka tekst „HIIUMAA“. Paremal pool on Hiiumaad merepõhjas kinni hoidva Tubala vaia kujutis ning selle all hüljes. Vasakult leiame Pühalepa kiriku ning selle all on on Rudolf Tobiase majamuuseum Käinas.

Meenemündi tagaküljel kadakast südamikul on paat kahe kalamehega ning allpool lestakala. Kadakast südamiku ääres jookseb Pühalepa kirivöö muster.

Välimisel hõberingil on mündi emiteerinud riigi nimi, raha nimiväärtus ja väljalaskeaasta: „NIUE ISLAND TWO DOLLARS 2023“.

Alles veel viimased mündid!

Jah, tellin hõbemündi „Hiiumaa“ hinnaga 299 eurot ja saan kaasa ka kingituseks kadakapuidust lõhnapallid. Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3 - 5 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2023
Vermija:
Niue
Nimiväärtus:
2 dollarit
Metall:
Hõbe (999/1000)
Läbimõõt:
53,40 mm
Mass:
36,50 g
Eriomadus:
Kadakast südamik
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
500 tk