Joanne Rowlingi klassikaks saanud raamatuseeria, mille peategelane on võluripoiss Harry Potter, on lummanud miljoneid lugejaid üle maailma. Maagiline lugu on vallutanud ka filmivaatajate südamed: filmistuudio Warner Bros on linastanud kõik seitse raamatut ja neist on saanud kõigi aegade enim teeninud filmisari.

Raamatute ja filmide edu on tiivustanud ettevõtteid looma mitmeid Harry Potteri temaatilisi tooteid. Kollektsionäärid ja lihtsalt fännid lisavad neid jätkuvalt oma kollektsioonidesse.

Meened, mänguasjad, mängud, ehted, maiustused – Harry Potteri nime ja pildiga esemete nimekiri on üüratult pikk. Kas oleks võimalik luua veel midagi uut ja seninägematut?

Kahtlemata! Meil on rõõm tutvustada oma uudist: koostöös maailma ühe suurema filmistuudioga Warner Bros on loodud münt-järjehoidja. Just nii – üks ja sama ese on nii münt kui ka järjehoidja.

See 3 grammist puhtast hõbedast (999/1000) münt-järjehoidja on osalt värviline. Põneva toote üleilmne tiraaž on 20 000.

  • Puhtast 999/1000 hõbedast, osalt värviline
  • Suurepärane kingitus Harry Potteri raamatute ja filmide fännile
  • Spetsiaalses ümbrises koos autentsussertifikaadiga
  • Väljalaskeaastat ei ole – head raamatud ja filmid kestavad igavesti!


Münt-järjehoidjat ehivad maagilised mustrid ning Sigatüüka loitsu- ja nõiakooli värvikas vapp. Vapi allosas on kiri DRAGO DORMIENS NINQUAM TITULLANDUS (Ära kunagi kõdista magavat draakonit), ülaosas kiri Harry Potter.

Tagaküljel on kuninganna Elizabeth II portree. Portreed ümbritsevad meene verminud riigi nimi SAMOA, väärismetalli proov, kaal ja nimiväärtus 1 DOLLAR.

Täpsed andmed
Vermija:
Samoa
Nimiväärtus:
1 dollar
Metall:
Hõbe (999/1000)
Mass:
3 g
Mõõtmed:
150 x 70 mm
Kvaliteet:
Proof-like
Tiraaž :
20 000 tk

Jah, tellin kuldmündi Lennart Meri – Eesti Vabariigi president hinnaga 119 eurot (+4,99€ postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3 - 5 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.