See meene jätkab sajandite jooksul kujunenud traditsiooni ülestõusmispühade ajal üksteisele rõõmuks mune kinkida. Usume, et sellest saab Teile ja Teie lähedastele meeldiv lihavõtteüllatus. 

Muna peetakse maailma, kosmose, elu tekke ja taassünni sümboliks. Elutuna näivas munas on peidus hiiglaslik elujõud – piisab vaid soojusest, ja munast koorub uus elu! Vanasti omistati munale imelisi omadusi. Usuti, et see tagab viljakuse peres ja loomade seas ning saagirikkuse põllul. Mune on kasutatud mitmetel kombetalitlustel, matustel ja haiguste ravimisel.

Värvilisi mune kingitakse lähedastele ja sõpradele, kes hindavad mustri õnnestumist ja kiidavad muna värvinu leidlikkust. Värvitud mune kinkides soovime tervist ja jõukust.

  • Munakujuline värviline lihavõttemünt
  • Mündil kiri “HÄID LIHAVÕTTEID”
  • Väga rikkaliku ja detailse kujundusega
  • Mass – 40g, läbimõõt – 55 mm
  • Eriline kuju ja kõrgeim vermimiskvaliteetproof
  • Tiraaž – kõigest 499 münti maailmas
  • Ainult Eesti Mündiärist

Mündi esiküljel on mustrite ja värvidega kaunistatud muna ja selle ümber hõberingis kaunis lillornament. Serva juures jookseb mitmes keeles kiri, millega soovitakse ilusaid ülestõusmispühi.

Tagaküljel on tammesüdamik, mündi emiteerinud Niue vapp ja lillornamendiga hõbedane ring. Ülal näeme raha nimiväärtust FIVE DOLLARS, all mündi väljalaskeaastat 2022.

Jah, tellin  hõbemündi „Lihavõttemuna“ hinnaga 249 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 2-3 nädalat.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2022
Vermija:
Niue
Nimiväärtus:
5 dollarit
Metall:
Hõbe (999/1000)
Mass:
40 g
Läbimõõt:
55 mm
Kvaliteet:
Proof
Eriomadus:
Värvidega kaetud tammesüdamik
Tiraaž:
499 tk