Mõeldes Eesti suurimale saarele tuleb paljudele esmalt meelde kadakad, tuulikud, Kuressaare linnus ja ”Saaremaa valss”.

Kadakas on vastupidav ja armastatud meeldiva lõhna pärast. Lisaks on iidsetest aegadest usutud kadaka erilistesse võimetesse. Saaremaa on kõige tuuleveskirohkem maakond ja tuulikut tuntakse kui Saaremaa sümbolit.

  • Vermitud puhtast 999/1000 hõbedast
  • Südamikuks olev kadakapuit on pärit Saaremaalt
  • Kõrgeim vermimiskvaliteet - proof
  • Väga piiratud tiraaž – 500 tk
  • Väärikas karbis koos autentsussertifikaadiga
  • Ainult Eesti Mündiärist – kiirematele!

Mündi esikülje kadakapuust südamikus näeme tuulikut, kadakaoksa ja Saaremaa kontuuri. Välises hõberingis on rahvarõivais naine, Sõrve poolsaare tuletorn ja Kuressaare lossi kontuurid. Ülaserva ääres kulgeb kiri SAAREMAA.

Tagaküljel on kadakaoks. Välimisel hõberingil on mündi emiteerinud riigi nimi, raha nimiväärtus ja väljalaskeaasta: NIUE ISLAND TWO DOLLARS 2022.

Jah, tellin hõbemündi „Saaremaa“ hinnaga 299 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 2-3 nädalat.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2022
Vermija:
Niue
Nimiväärtus:
2 dollarit
Metall:
Hõbe (999/1000)
Mass:
36,5 g
Läbimõõt:
53,4 mm
Eriomadus:
Kadakapuidust südamik
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
500 tk