Paljud mäletavad oma lapsepõlvest lugusid sõnajalaõite otsimisest, ent vähesed on tõeliselt leidnud seda haruldust. Kui tänapäeval seostatakse sõnajalaõite otsimist enamasti armastusega ja neid otsitakse paarikaupa, siis vanasti usuti, et selle õie leidmine tõotab suurt õnne ja rikkust ning kõigi ettevõtmiste õnnestumist.

Miks tasub see münt tellida?

  • Vermitud puhtast 999/1000 hõbedast
  • Pühendatud müütilisele sõnajaõiele
  • Eriline omadus – kolmemõõtmeline, puhta 999,9/1000 kullaga kaetud sõnajala leht
  • Ainult Eesti Mündiärist!

Mündi esiküljel on kujutatud suviseid lilli ja tammelehti ning mündi keskel on kolmemõõtmeline sõnajala leht, mis on kaetud puhta 999/1000 kullaga.

Mündi tagaküljel on kujutatud selle emiteerinud riigi vapp: Niue rahvuslill pua keni keni (ld Fagraea berteroana), mida ümbritsevad ornamendid ja merikarbid. Suurbritanniasse kuulumise märgina on üle kõige püha Edwardi kroon. Üleval on mündi nimiväärtus „ONE DOLLAR“, all on mündi väljalaskeaasta „2024“.

Jah, tellin hõbemündi „Sõnajalg“ hinnaga 199 . Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3 - 5 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2024
Vermija:
Niue
Nimiväärtus:
1 dollar
Metall:
Hõbe (999/1000)
Läbimõõt:
38,61 mm
Mass:
31,1 g
Kvaliteet:
Proof
Eriomadus:
Osaliselt kaetud puhta 999,9/1000 kullaga
Tiraaž:
500 tk