Meil on väga hea meel teile esitleda Leonardo da Vinci meistriteost „Püha õhtusöömaaeg“ puhta hõbedaga 999/1000 kaetud plaadil.

Uues testamendis on kirjas, kuidas Jeesus seadis pühal õhtusöömaajal sisse armulaua sakramendi. Sellest piibliloost on saadud innustust nii mõnegi kunstiteose loomisel. Kõige kuulsam neist teostest on Itaalia kunstniku Leonardo da Vinci fresko „Püha õhtusöömaaeg“.

Toode on olnud kollektsiooni osa, kuid meil on võimalus teile hõbedatud plaati nüüd üksiktootena pakkuda! 

  • Kuulsa maali värviline pilt „Püha õhtusöömaaeg“
  • Puhta hõbedaga 999/1000 kaetud plaadil
  • Kõrgeim vermimiskvaliteet – proof
  • Värviline ja detailne pilt
  • Erilises raamis ja autentsussertifikaadiga

Meene esikülge kaunistab maali „Püha õhtusöömaaeg“ repro. Tagaküljel on kuninganna Elizabeth II portree ja plaadikese vermimis­paik ning -aasta. 

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2016
Metall:
Vask, hõbetatud 999/1000
Kaunistus:
Värviline aplikatsioon
Mõõdud:
80 x 40 mm
Vermija:
Saalomoni saared
Kvaliteet:
Proof
Nimiväärtus:
1/2 dollar

Jah, tellin mündi „Püha õhtusöömaaeg“ hinnaga 49 eurot (+4,99 postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Teie saadetis jõuab kohale 3-5 tööpäeva jooksul.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.