Kalurisõrmust on esmakordselt mainitud Rooma paavsti Clemens IV kirjades 1265. aastal. Neid sõrmuseid näeb ka kõigil Rooma paavstide portreedel.

Traditsiooniliselt osaleb uus paavst ise ka uue sõrmuse eskiisi ja sõrmuse valmistamise protsessis. Enamik paavste kannab kalurisõrmust peaaegu kogu aeg, sest see on Rooma paavsti riietuse ametlik atribuut.

Kalurisõrmus tuletab kõigile meelde, et seda kandev isik on apostel Peetruse aujärje pärija. Uuele paavstile antakse sõrmus üle pidulikul troonileastumise tseremoonial, kus kardinalist camerlengo paneb selle paavsti parema käe nimeta sõrme.

Miks tasub see kaunis ehe tellida?

  • Paavst Johannes Paulus II kalurisõrmuse koopia
  • Sõrmuse koopia vastab originaalsuurusele
  • Kaetud puhta (999/1000) kullaga
  • Sõrmuse sisse on graveeritud Johannes Paulus II isiklik moto “TOTUS TUUS” (Täielikult Sinu)

Johannes Paulus II kalurisõrmuse kullatud koopia vastab originaalsuurusele. Sõrmuse sisse on graveeritud Johannes Paulus II isiklik moto “TOTUS TUUS” (Täielikult Sinu) ja selle peal on Püha Peetruse reljeefne kujutis kalamehena.

*Vältige kokkupuudet veega.

Täpsed andmed
Metall:
Messing
Kate:
Puhas (999/1000) kuld
Sõrmuse mõõt seest:
22 mm
Sõrmuse mõõt väljast:
25 mm

Jah, tellin sõrmuse hinnaga 59 eurot (+4,99€ saatekulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Teie saadetis jõuab kohale 5-7 tööpäeva jooksul.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.