• Kuldmünt jõuluaja viimase püha - kolmekuningapäeva auks
  • Kaetud puhta 999/1000 kullaga
  • Kaunistatud tähekujulise kristalliga
  • Väga piiratud tiraaž – kõigest 3999 münti maailmas
  • Armsas sametist kinkekotis
  • Südamlik kingitus eesootavateks pühadeks!

Mündi esiküljel on kujutatud vastsündinud Jeesust, mis on levinud liturgilises kunstis. Esiplaanil on Jeesus, kes lamab sõimes, ja tema kõrval on kolm kuningat - Caspar, Melchior ja Balthasar. Ümber on tekst „THE MIRACLE IN BETHLEHEM • ADORATION OF THREE KINGS“, ja ülaosas on Petlemma tähte sümboliseeriv kristallist kaunistus.

Tagaküljel on kujutatud selle emiteerinud riigi vapp: Niue rahvuslill pua keni keni (ld Fagraea berteroana), mida ümbritsevad ornamendid ja merikarbid. Suurbritanniasse kuulumise märgina on üle kõige püha Edwardi kroon. Üleval on mündi nimiväärtus „ONE DOLLAR“, all on mündi väljalaskeaasta „2023“.

Jah, tellin Jõulumündi „Kolm kuningat“ hinnaga 69 eurot (+ saatmiskulu 5,99 €). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel. 

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3-4 nädalat.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2023
Vermija:
Niue
Nimiväärtus:
1 dollar
Metall:
Vase-nikli sulam
Kate:
Kuld (999/1000), osaline värviga kate
Mass:
28,28 g
Läbimõõt:
38,61 mm
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
3999 tk