Igal aastal vermivad euroala riigid 2-euroseid münte, mis on pühendatud vastava riigi tähtsündmustele ja olulistele isikutele. Euroala liikmetel on õigus igal aastal emiteerida ainult mõned 2-eurosed käibemündid oma rahva kõige tähtsamate sündmuste tähistamiseks. Käesoleval aastal vermiti Eestis meie oma­riikluse 100. aastapäevale pühendatud 2-eurone käibemünt

Ajendatuna sellest kordumatust suursündmusest ja ehtekunsti piiritutest võimalustest sai teoks antud soliidne käekell. Kella sihverplaadiks on Eesti 100. juubelile pühendatud 2-eurone münt. Kellal on Miyota kvartsmehhanism ja ehtsast nahast rihm. Kuni 3 ATM veekindluse ja kriimustuskindla mineraalklaasiga kell sobib hästi kingituseks nii tõsisele kollektsionäärile kui ka klassikalise moe austajale.

Miks peaksin selle kella ostma?

  • Eesti 100. juubeliaastale pühendatud 2-eurone münt
  • Kvaliteetne Miyota kvartsmehhanism
  • Kriimustuskindel mineraalklaas
  • Kella lihvitud tagaküljel Eesti Mündiäri logo
  • Veekindel klass – kuni 3 ATM (30 meetrit)
  • Naturaalsest nahast musta värvi kellarihm
  • Suurepärane kingitus!

Eesti Vabariigi 100. aastapäeva puhul vermitud 2-eurose käibemündi kujundasid Ionel Lehari ja Meelis Opmann. Esiküljel on Eesti sajanda juubeli logo. Eriline pole mitte ainult mündi disain, vaid ka tiraaž. Kuna selle mündiga soovitakse sümboliseerida Eesti inimesi, siis on tiraaž sama suur kui palju on Eestis elanikke.

Täpsed andmed
Metall:
Roostevaba teras
Eritunnus:
Eesti 100. aastapäevale pühendatud 2-eurone münt
Läbimõõt:
umbes 40,0 mm
Mehhanism:
Miyota kvartsmehhanism
Veekindel klass :
kuni 3 ATM (30 meetrit)
Rihm:
Naturaalsest nahast musta värvi kellarihm

Jah, tellin Eesti 100. aastapäevale pühendatud 2-eurose mündiga  elegantse käekella, hinnaga 129 eurot (+ pakkimis- ja saatekulud 5,99 eurot). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Saadetis jõuab kohale 2 nädala jooksul.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse Eesti Mündiäri tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.