Osaliselt 750/1000 kullaga kaetud roosikujuline ripats koos kaelaketiga. Ripatsit kaunistavad roosimotiivid ning armas punane kivike. Kaasas 46 cm pikk kett karabiinhaagi ja 5 cm pikendusega. See on imeline kingitus igale naisele! Kaunis kaelaehe on sametkotis.

Miks tasub see kaunis ehe tellida?

  • Osaliselt kaetud 750/1000 kullaga 
  • 46 cm pikk kett karabiinhaagi ja 5 cm pikendusega 
  • Imeline kingitus igale naisele!
  • Kaunis mustas sametkotis

*Vältige kokkupuudet veega.

Täpsed andmed
Metall:
mitteväärismetallide sulam, kaetud värvidega
Kate:
osaliselt kullatud
Keti pikkus:
46 cm ja 5 cm pikendus
Kaunistatud:
4 mm punase kivikesega

Jah, tellin roosikujulise ripatsi  hinnaga 49 eurot (+4,99€ postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Teie saadetis jõuab kohale 2-3 nädala jooksul.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.