Käesoleval aastal tähistame euro kasutuselevõtu 20. aastapäeva. Sel puhul anname välja kuuest ametlikust meenemedalist koosneva kollektsiooni. Kõik medalid on kaetud 24-karaadise õiglaselt kaevandatud kullaga. Meenutame sellega euroala 23 riigi esimesi üheeuroseid münte.

Kui euro 2002. aastal sularahana kasutusele võeti, hakkas seda maksevahendina kasutama 12 Euroopa Liidu riiki ja lisaks neli miniriiki: Andorra, Monaco, San Marino ja Vatikan. Tegemist oli suurima ühelt vääringult teisele üleminekuga, mis maailmas kunagi toimunud.

Kollektsioon annab võimsa ülevaate viimase 20 aasta jooksul tugevaks valuutaks osutunud euro algusajast. Kaks aastakümmet on see enam kui 340 miljoni eurooplase raha olnud üks maailma juhtivaid vääringuid. Euroopa Liidu tunnuslause ÜHINENUD MITMEKESISUSES kaunistab iga mälestusmedali tagakülge.

Kollektsiooni esimene meenemedal on pühendatud Eesti, Läti ja Leedu esimestele üheeurostele.

Esimene medal „Eesti, Leedu ja Läti esimesed euromündid“ on Teile ainult 29* eurot (+ 5,99 eurot saatekulud). Säästate 10 eurot!

Kõik kuus õiglaselt kaevandatud kullaga kaetud medalit kujutavad euroala riikide esimesi üheeuroseid münte.

Mälestusmedalite hoidmiseks saate ka tasuta kaaned.

Meil on hea meel anda kollektsiooni tellijatele lisaks kingituseks ka ametlikult tunnustatud piiratud tiraažiga 0-eurose nimiväärtusega pangatäht. See väga eriline 0-eurone juubelipangatäht on tõeline kollektsioonieksemplar, millega tähistatakse euro kui maailma ühe kõige ihaldusväärsema valuuta 20. sünnipäeva.

Igal sellisel rahatähel on oma ainukordne number – maailmas on kokku ainult 12 000 sellist pangatähte.

Kollektsiooni täiendab seitsmenda mündina vastavalt Teie soovile ja valikule kas 1/4 untsi kaaluv õiglaselt kaevandatud kullast münt või 9-karaadisest kullast münt.

Kõige esimese meenemedali hind on tellijale erihinnaga 29* eurot (lisandub saatmiskulu 5,99 eurot). Iga järgneva medali hind on 39 eurot (lisandub saatmiskulu 5,99).


Esimese medali erihind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 39 eurot (+ saatekulu 5,99 €). Esimese medali hind on 29 eurot ja iga järgneva medali hind on 39 eurot. Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 6090.

Eesti, Leedu ja Läti esimese üheeurose mündi esikülg

Eesti esimesel üheeurosel mündil on Eestimaa kaart. Leedu esimese üheeurose mündi esiküljel on Leedu vapi fragment – hobuse seljas istuv mõõgaga rüütel. Läti esimese üheeurose esiküljel on Läti rahvarõivais tütarlaps.

Säästate 10 eurot! Esimene medal „Eesti, Leedu ja Läti esimesed euromündid“ on Teile ainult 29* eurot (+ 5,99 eurot saatekulud).


Esimese medali erihind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 39 eurot (+ saatekulu 5,99 €).Esimese medali hind on 29 eurot ja iga järgneva medali hind on 39 eurot. Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 6886090.

Jah, tellin kollektsiooni „20 aastat eurot” esimese medali „Eesti, Leedu ja Läti esimesed euromündid” erihinnaga 29 €. Lisaks kuuluvad tasumisele saatmiskulud 5,99 €. Selle medali tellimisega saab minust kollektsiooni koguja ja olen nõus, et mulle saadetakse iga kuu üks kollektsiooni kuuluv medal, mille hind on 39 €. Lisaks kuuluvad tasumisele saatmiskulud 5,99 €.


Mul on õigus tagastada iga medal 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Võin kollektsioonist loobuda igal ajal, teatades sellest telefonitsi 688 6091.


Täpsed andmed
Esimene medal:
Eesti, Läti, Leedu
Metall:
vask-nikli sulam
Kate:
kuld (proov 999/1000)
Läbimõõt:
38,61 mm
Kaal:
28,7 g
Kvaliteet:
BU
Tiraaž:
4999 tk