Kollektsioon “Maailma kuulsaimate müntide koopiad” on mõeldud tutvumiseks maailma kuulsamate ja haruldasemate müntide ajalooga. Me püüame esile tuua nende müntide ilu ja pakkuda ühtlasi võimalust tutvuda hämmastavate lugudega, mida jutustavad need numismaatikas legendaarseks muutunud mündid.

Maailma kalleimate müntide koopiad, mille ostmist võib endale lubada igaüks!

Järgmiste müntide hulka kuuluvad viis kullatud ja neli hõbedaga kaetud münti, mis kujutavad maailma kõige haruldasemaid ja kallimaid münte. Olenevalt sellest, missugusest metallist oli vermitud originaalmünt, kaetakse vastavalt kas kullaga (proov 999/1000) või hõbedaga (proov 925/1000) ka kollektsiooni kuuluva mündi koopia. Müntide koopiad on valmistatud vase-nikli sulamist. Arusaamatuste vältimiseks on igal müntide koopial märge „copy“; mündid vermitakse kõrgeima kvaliteedi proof nõuete kohaselt.

Miks see kollektsioon tellida?

  • Numismaatikas legendaarseks muutunud müntide koopiad
  • Iga mündiga kaasas autentsussertifikaat
  • Esimene münt erihinnaga 19,99 €* (+ saatekulud 5,99 €); tavahind 29,99 € (+ saatekulud 5,99 €).
  • Tasuta kaunis ja kvaliteetne puidust karp müntide hoidmiseks


* Esimese mündi erihind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese mündi, on hinnaks tavahind 29,99 eurot (+ saatekulud 5,99 eurot). Kui soovite tellida ainult esimese mündi, helistage 688 60 90.

Kollektsiooni esimene münt on maailma kõige kallihinnalisemaks mündiks nimetatud 1794.aasta Ameerika Ühendriikide dollari koopia.

See hõbedollar, mis kujundusest tulenevalt sai nimeks Flowing Hair dollar, oli esimene Ameerika Ühendriikides vermitud sellise nimiväärtusega münt. Hõbedollari koopia on valmistatud vase-nikli sulamist.

Mündi esiküljel on lehvivate juustega Vabadusjumalanna. Portreed ümbritseb 15 tähte, mis sümboliseerivad viitteist tollal USA põhiseaduse kinnitanud osariiki. Ülal on sõna LIBERTY (vabadus), all originaalmündi väljalaskeaasta 1794.

Mündi tagaküljel on USA vapp – tiibu sirutav kotkas, keda ümbritseb lehtedest vanik. Serva juures on kiri UNITED STATES OF AMERICA (Ameerika Ühendriigid). All olev sõna COPY (koopia) viitab sellele, et tegemist on originaalmündi koopiaga.

Esimene münt erihinnaga 19,99 €* (+ saatekulud 5,99 €). Tavahind 29,99 € (+ saatekulud 5,99 €).

  • Numismaatikas legendaarseks muutunud müntide koopiad
  • Iga mündiga kaasas autentsussertifikaat
  • Esimene münt erihinnaga 19,99 €* (+ saatekulud 5,99 €); tavahind 29,99 € (+ saatekulud 5,99 €).
  • Tasuta kaunis ja kvaliteetne puidust karp müntide hoidmiseks

Esimese mündi tellimisega saab Teist kollektsiooni „Maailma kuulsaimate müntide koopiad” koguja. Iga kuu täieneb Teie kollektsioon uue mündiga. Soodushind kehtib ainult esimesele mündile - järgnevad mündid saadame Teile tavahinnaga 29,99 € (+ saatekulud 5,99 €). Te võite kollektsioneerimisest igal ajal loobuda, andes sellest teada klienditeeninduse telefonil, e-posti teel või kirja teel.

Peale kolmanda saadetise eest tasumist saate kingituseks kauni puidust karbi müntide hoidmiseks.


* Esimese mündi erihind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese mündi, on hinnaks tavahind 29,99 eurot (+ saatekulud 5,99 eurot). Kui soovite tellida ainult esimese mündi, helistage 688 60 90.

Jah, tellin kollektsiooni „Maailma kuulsaimate müntide koopiad” ja olen nõus, et mulle saadetakse iga kuu uus kollektsiooni kuuluv münt. 

Esimese mündi 1794. a väljalastud USA hõbedollari „Vabadusjumalanna“ koopia erihind on ainult 19,99 € (+ 5,99 € saatekulud). Iga järgmine münt maksab 29,99 € (+ 5,99 € saatekulud). Koos iga mündiga saan mündi autentsust tõendava sertifikaadi.

Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Peale kolmanda saadetise eest tasumist saan kingituseks kauni puidust karbi müntide hoidmiseks.

Esimene münt toimetatakse kohale 1-2 nädala jooksul.

Kui saadud münt ei vasta minu ootustele, võin saadetise tagastada 15 päeva jooksul alates selle kättesaamisest. Mul on õigus ükskõik millal kogumine lõpetada, teatades sellest klienditeeninduse telefonil, e-posti teel või kirjalikult.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.


Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Esimene münt:
”Vabadusjumalanna” koopia
Väljalaskeaasta:
2016
Metall:
vask-nikkel
Läbimõõt:
33 mm
Mass:
15 g
Esimene münt tiraaž::
10 000 tk