Meil on hea meel esitleda Teile Eesti Mündiäri uut kollektsiooni „Retro Auto“.

Kollektsioon on pühendatud nõukogudeaegsetele autodele ning kõnetab kindlasti kõiki, kes nende masinate roolis on istunud või istuvad ehk tänagi.Tänavapildis kohtab nõukogudeaegseid neljarattalisi iga päevaga üha vähem. Ometi tuleb mõnikord tahtmine meenutada aegu, mil sai ise Moskvitši, Zaporožetsi või ehk isegi Volga rooli keerata. Ega siis midagi! Teeme tiiru mälestuste radadel, pumpame kütuse karburaatorisse ja laseme meenutustel tuurid üles võtta!

Kollektsiooni esimene medal on pühendatud Ladale (VAZ, Žiguli). Need, kellel on olnud õnne olla selle auto omanik või vähemalt sellega piisavalt kaua sõita, meenutavad heldimusega iseärasusi ja detaile. Nagu tolleaegsele autole kohane, tuli Ladad sageli käima lükata, eriti talvel.
Kui aga autoga vähegi inimlikult ümber käidi, ei tekitanud see suuri probleeme isegi mitte pikema läbisõidu korral. Kui Ladast tilkus õli, tähendas see, et kõik on korras. Muretsema tuli hakata siis, kui õli enam ei tilkunud. Kui käepärast oli vasar ja veidi traati, võis selle autoga ümber maakera sõita!

Meil on hea meel, et „Retro Auto“ kollektsiooni kuuluvaid autosid tutvustavad tekstid on kirjutanud Peeter Kalli Halinga Automuuseumist. Kindlasti pakuvad kirgliku autohuvilise tekstid Teile palju lugemis- ja äratundmisrõõmu!

Miks tasub seda kollektsiooni tellida

  • Kaetud puhta 999/1000 kullaga
  • Iga medaliga kaasas autentsussertifikaat ja tutvustav tekst
  • TASUTA temaatilised kaaned medalite hoidmiseks
  • Kõigest 1000 kollektsiooni Eestis!
  • Tekstide autor: Peeter Kalli, Automuuseum
  • Ainult Eesti Mündiärist!

Kollektsiooni esimese medali „Lada“ saate märkimisväärse allahindlusega: 29,99 € (+ 5,99 € saatekulud). Esimene saadetis hinnaga 29,99 € (+ 5,99 € saatekulud) toimetatakse postkontorisse.
Järgnevad saadetised hinnaga 39,99 € (+ 5,99 € saatekulud) toimetatakse postkasti Teie poolt märgitud aadressile. Esimese medaliga koos saate TASUTA temaatilised kaaned medalite hoidmiseks!
Esimese medali tellimisega saab Teist kollektsiooni „Retro Auto“ koguja. Iga kuu täieneb Teie kollektsioon uue põneva medali ja tutvustustekstiga.

Kollektsiooni iga kõrgeima prooviga (999/1000) kullatud medal saadetakse:

  • kaitsekapslis
  • koos autentsussertifikaadi ja Peeter Kalli tutvustava tekstiga


Esimese medali erihind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 39,99 eurot (+ saatekulu 5,99 €). Esimese medali hind on 29,99 eurot ja iga järgneva medali hind on 39 eurot. Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 60 90.

Kollektsiooni esimene medal on pühendatud Ladale (VAZ, Žiguli). Need, kellel on olnud õnne olla selle auto omanik või vähemalt sellega piisavalt kaua sõita, meenutavad heldimusega iseärasusi ja detaile. Nagu tolleaegsele autole kohane, tuli Ladad sageli käima lükata, eriti talvel. Kui aga autoga vähegi inimlikult ümber käidi, ei tekitanud see suuri probleeme isegi mitte pikema läbisõidu korral. Kui Ladast tilkus õli, tähendas see, et kõik on korras. Muretsema tuli hakata siis, kui õli enam ei tilkunud. Kui käepärast oli vasar ja veidi traati, võis selle autoga ümber maakera sõita!

Kollektsiooni esimese medali „Lada“ saate märkimisväärse allahindlusega: 29,99 € (+ 5,99 € saatekulud). Esimene saadetis hinnaga 29,99 € (+ 5,99 € saatekulud) toimetatakse postkontorisse.

Järgnevad saadetised hinnaga 39,99 € (+ 5,99 € saatekulud) toimetatakse postkasti Teie poolt märgitud aadressile. Esimese medaliga koos saate TASUTA temaatilised kaaned medalite hoidmiseks!


Esimese medali tellimisega saab Teist kollektsiooni „Retro Auto“ koguja. Iga kuu täieneb
Teie kollektsioon uue põneva medali ja tutvustustekstiga.


Esimese medali erihind – SÄÄSTKE 10 EUROT!


Miks tasub seda kollektsiooni tellida?

Kaetud puhta 999/1000 kullaga.

Iga medaliga kaasas autentsussertifikaat.

TASUTA temaatilised kaaned medalite hoidmiseks.

Kõigest 1000 kollektsiooni Eestis!

Tekstide autor: Peeter Kalli, Automuuseum.

Ainult Eesti Mündiärist!


Esimese medali erihind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 39,99 eurot (+ saatekulu 5,99 €).Esimese medali hind on 29,99 eurot ja iga järgneva medali hind on 39 eurot. Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 6090.

Jah, tellin kollektsiooni „Retro Auto” esimese medali „Lada” erihinnaga 29,99 €. Lisaks kuuluvad tasumisele saatmiskulud 5,99 €. Selle medali tellimisega saab minust kollektsiooni koguja ja olen nõus, et mulle saadetakse iga kuu üks kollektsiooni kuuluv medal, mille hind on 39,99 €. Lisaks kuuluvad tasumisele saatmiskulud 5,99 €.


Mul on õigus tagastada iga medal 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Võin kollektsioonist loobuda igal ajal, teatades sellest telefonitsi 688 6090.


Täpsed andmed
Esimene medal:
Lada
Metall:
vask
Kate:
kuld (proov 999/1000)
Läbimõõt:
40,0 mm
Kaal:
21,0 g
Kvaliteet:
Proof-like
Eriomadus:
digitrükk
Vermitud:
Bulgaaria Rahapaja
Tiraaž:
1000 tk Eestis