• Kolm olulist meenemedalit nüüd ühes komplektis
  • Pühendatud tugevale ja kestvale Eestile
  • Ainult Eesti Mündiärist!

Komplekti esimene medal on Eesti vabadussõjast osa võtnud võitlejatele 1920. aastal jagatud mälestusmedali koopia.

Medali esiküljel on reljeefne kujutis oma kodu ja peret kaitsvast sõdurist. Taustal paremal on näha kirikutorn ja vabrik. Tekst „KODU KAITSEKS“.

Medali tagakülje keskel risti asetatud mõõgad, vasakul loorberipuu oks, all pärjalint ning tekst „EESTI WABADUSSÕJA MÄLESTUSEKS“ ja aastaarvud „1918–1920“.

kodu-web

Komplekti teine medal on austusavaldus president Lennart Merile.  Lennart Georg Meri (1929–2006) oli üks esimesi taasiseseisvunud Eesti riigijuhte, diplomaat, kirjanik ja aktiivne poliitik. Kaks ametiaega järjest presidendiks olnud Lennartit mäletavad eestlased kuni tänaseni austuse ja uhkusega.

Meenemedali esiküljel on Lennart Meri portree ja tekst LENNART MERI EESTI PRESIDENT ning aastaarvud 1929-2006.

Medali tagaküljel on presidendiloss Kadriorus. Selle all on Lennart Meri allkiri ja medali serval poolkaares tekst EESTI EI OLE KUNAGI ENAM ÜKSI.

meri-gp-web

Komplekti kolmas ja väga eriline tammepuidust südamikuga meenemedal on pühendatud Eesti Vabariigi 100. juubelile.

Medali esiküljel on kujutatud tugev tammepuu – Eesti riigi iseseisvuse sümbol. Välimisel ringil on kiri „EESTI VABARIIK 100 AASTAT“.

Medali tagaküljel on arv 100. Serval on rida Eesti hümnist: „MU ISAMAA, MU ÕNN JA RÕÕM“.

100-web

Jah, tellin "Tugev ja kestev Eesti" komplekti hinnaga 59 eurot (+ saatmiskulu 5,99 €). Arve tasun  saadetise kättesaamisel. 

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3-6 tööpäeva

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2015-2020
Metall:
vase-nikli sulam / pronks
Mass:
erinevad
Läbimõõt:
erinevad
Kvaliteet:
erinevad
Tiraaž:
erinevad