• Vermitud puhtast 999,9/1000 kullast
  • Pühendatud Eesti Euroopa Liidu liikmestaatuse 20. aastapäevale
  • Piiratud tiraaž – kõigest 500 münti!
  • Ainult Eesti Mündiärist!

Mündi esikülje keskosas on kujutatud Euroopa personifikatsiooni. Tema kõrval on Balti riikide − Eesti, Läti ja Leedu kaart. Allpool on märgitud Balti riikide Euroopa Liiduga ühinemise kuupäev „01•05•2004“. Serval on kujutatud 27 tähte, mis sümboliseerivad Euroopa Liidu liikmesriike.

Tagaküljel on mündi emiteerinud riigi, Niue vapp. Mündi ülaosas on nimiväärtus „TWO DOLLARS FIFTY CENTS“, allpool - mündi väljaandmise aasta „2024“.

Jah, tellin kuldmündi hinnaga 149 eurot (+ saatmiskulu 5,99 €). Arve tasun saadetise kättesaamisel. 

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3-4 nädalat.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2024
Väljalaskjariik:
Niue
Nimiväärtus:
2,5 dollarit
Metall:
Kuld (999,9/1000)
Mass:
0,5 g
Läbimõõt:
13,92 mm
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
500 tk
Vermija:
Norra Rahapaja