Meil on hea meel esitleda uut kuldset meenet – Eestis euro kasutuselevõtu 10. aastapäevale pühendatud plaadikujulist münti. Kaunis meene on valmistatud puhtast 999/1000 kullast ja kaalub 0,5 grammi. Plaadikujuline kuldmünt on saadaval ainult Eesti Mündiärist.

Euro kasutuselevõtu 10. aastapäevale pühendatud mündi esiküljel on Tallinna Toompea lossi nurgatorn Pikk Hermann. Tornis lehvib uhkelt Eesti riigilipp. Esikülje paremal pool on ka Euroopa kaart ja euro sümbol, vasakul kiri EURO EESTIS 10 AASTAT.

Tagaküljel on Niue vapp. Selle kohal on mündi nimiväärtus „2.5 DOLLARS“ ja all väljalaskeaasta „2021“. Paremal on mündi mass „0,5 g“ ja väärismetalli proov „999 FINE GOLD“.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2021
Vermija:
Niue saar
Nimiväärtus:
2 dollarit 50 senti
Metall:
Kuld (999/1000)
Mass:
0,5 g
Mõõdud:
8,6 x 15,2 mm
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
500 tk

Jah, tellin mündi „Euro Eestis – 10 aastat“ hinnaga 119 eurot (+4,99 postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Teie saadetis jõuab kohale 3-5 tööpäeva jooksul.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.