UUS! Ostes kuldmündi ”Fabergé muna – Kannikesed” on teil võimalus tasuda osamaksetega.

Nüüd on teil võimalus kuldmündi ”Fabergé muna – Kannikesed” eest tasuda ka osamaksetega. Soovime, et kõik meie lojaalsed kliendid saaksid võimaluse endale see kaunis kuldmünt soetada ja pakume võimalust summa jaotada kaheks osamakseks ilma intressi ja lisatasudeta. Palume maksed teha alljärgnevalt: 

1.    199 eurot toote kättesaamisel;

2.    199 eurot 30 kalendripäeva jooksul alates saatmiskuupäevast*;

Täpne makseinfo on esitatud ka pakendiga kaasasoleval arvel. 

OLULINE! Pakkumine kehtib vaid online tellimuste puhul käesolevalt lehelt.

*Märkus: vastavalt meie statistikale jõuab pakk Teile kohale laost väljastamisele järgneva 3-5 tööpäeva jooksul.

Eriline münt! Fabergé kunstist inspireeritud kuldmünt. See munakujuline münt sümboliseerib tärkavat loodust, elu algust ja lihavõtteid. Münt kaalub 3,11 grammi ja on vermitud vastavalt kõrgeimale vermimiskvaliteedile - proof.

Puhtast 999,9/1000 kullast vermitud mündi mõõdud on 15 x 20 mm ja tiraaž on kõigest 500 tk maailmas. 

Peter Carl Fabergé isa oli Pärnus sündinud kullassepp Gustav Fabergé ja ema taani kunstniku tütar Charlotte Jungstedt. Fabergé teosed jäid teiste hulgas silma ka keiser Aleksander III-le

Esimese Fabergé muna tellis Aleksander III oma naisele Maria Fjodorovnale 1885. aastal. Pühadekingitus meeldis keisrinnale väga. Fabergé nimetati õukonna kullassepaks ja pühademunade tellimused muutusid regulaarseiks. Kui Aleksander III 1894. aastal suri, võttis tema kombe üle tema poeg ja järgmine keiser Nikolai II. Fabergé firmale tuli siis tööd juurde, sest uus keiser tellis alati kaks muna: ühe abikaasale Aleksandra Fjodorovnale ja teise emale Maria Fjodorovnale. 

Miks tasub seda toodet tellida?

  • Fabergé meistriteostest inspireeritud kuldmünt
  • Valmistatud puhtast 999,9/1000 kullast
  • Unikaalne munakujuline kuldmünt
  • Kuldmündi tiraaž on kõigest 500 tk maailmas
  • Pakendatud luksuslikku puidust karpi

Meenemündi esikülg on inspireeritud Fabergé munast „Kannikesed“. Mündil on kujutatud avanenud õisi. Sarnased motiivid korduvad ka tagaküljel. Sellel on ka kuninganna Elizabeth II portree. Tagaküljel on kirjad: „NIUE ISLAND“, „ELIZABETH II“ ja „5 DOLLARS“ (5 dollarit). Paremal on mündi väljalaskeaasta.

 

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2019
Metall:
999,9/1000 kuld
Nimiväärtus:
5 dollarit
Mõõdud:
15 x 20 mm
Mass:
3,11 g
Kvaliteet:
proof
Tootja:
Fritz Reu (Germany)
Tiraaž:
500 tk

Jah, tellin mündi Fabergé muna – Kannikesed hinnaga 398 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel. 

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3 - 5 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.