Käesoleva aasta 23. veebruaril möödus 150 aastat presidendi Konstantin Pätsi sünnist. Konstantin Pätsi pärand on mitmetahuline, olles omariikluse üks olulisi loojaid ning Eesti Vabariigi esimene president. Kuigi tema pärand võib olla vastuoluline, on üks kindel – ilma temata oleks sõdadevaheline Eesti Vabariik ja Eesti ajalugu tervikuna kujunenud oluliselt teistsuguseks.

Eesti Vabariigi esimesele presidendile Konstantin Pätsile pühendatud münt on vermitud puhtast 999,9/1000 kullast ja kaalub 0,5 grammi. Münt on kõrgeima vermimiskvaliteediga - proof.

Miks tasub seda münti tellida?

  • Kuldmünt president Konstantin Pätsi auks
  • Vermitud 999,9/1000 puhtast kullast
  • Kõrgeim vermimiskvaliteet - proof
  • 0,5 grammi, 13,92 mm
  • Piiratud tiraaž - 500 tk
  • Väärikas karbis koos autentsussertifikaadiga
  • Kaasas põnev elulookirjeldus presidendist
  • Ainult Eesti Mündiärist!

 Mündi esiküljel on president Konstantin Pätsi portee. Serva juures jookseb kiri „KONSTANTIN PÄTS • PRESIDENT OF ESTONIA“. Allpool on aastaarvud „1874 – 1956“, mis märgivad presidendi eluaega.

Mündi tagaküljel on kujutatud selle emiteerinud riigi vapp: Niue rahvuslill pua keni keni (ld Fagraea berteroana), mida ümbritsevad ornamendid ja merikarbid. Suurbritanniasse kuulumise märgina on üle kõige püha Edwardi kroon. Üleval on mündi nimiväärtus „TWO DOLLARS FIFTY CENTS“, allpool - mündi väljaandmise aasta „2024“. 

 

Jah, tellin pühendatud kuldmünt „Konstantin Päts - Eesti Vabariigi president“ hinnaga 139 eurot (+ saatmiskulu 5,99 €). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3 - 5 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2024
Vermija:
Niue
Nimiväärtus:
2,5 dollarit
Metall:
999,9/1000 kuld
Läbimõõt:
13,92 mm
Mass:
0,5 g
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
500 tk