Meil on hea meel teile pakkuda viimaseid kuldmünte 2022. Aasta Lennart Meri kuldmüntide tiraazist. Puhtast 999,9/1000 kullast 0,5 g kaaluvaid kuldmünte on piiratud koguses ja neid jagb vaid kiirematele! Lennart Georg Meri oli Eesti poliitik, kirjanik ja filmirežissöör. Aastatel 1992-2001 oli Lennart Meri Eesti president. Meene on saadavalt ainult Eesti Mündiärist!

Miks tasub seda münti tellida?

  • Puhtast 999,9/1000 kullast
  • Kõrgeim vermimiskvaliteet – proof
  • Maailmatiraaž kõigest 500 tk
  • Münt on kaunis karbis
  • Autentsussertifikaat

Mündi esiküljel on Lennart Meri portree, mida ümbritseb kiri „LENNART MERI PRESIDENT OF ESTONIA“ (Lennart Meri Eesti president). All on tema sünni- ja surma-aasta.

Tagaküljel on mündi emiteerinud riigi vapp: Niue rahvuslill pua keni keni (ld Fagraea berteroana), ornamendid ja merekarbid ning püha Edwardi kroon kui Suurbritanniasse kuulumise märk. Ülaservas on mündi nimiväärtus TWO DOLLARS FIFTY CENTS, all väljalaskeaasta 2022.

 

Jah, tellin kuldmündi Lennart Meri – Eesti Vabariigi president hinnaga 129 eurot (+5,99 € postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3 - 5 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2022
Vermija:
Niue saar
Nimiväärtus:
2,5 dollarit
Metall:
999,9/1000 kuld
Läbimõõt:
13,92 mm
Mass:
0,5 g
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
500 tk