2020. aastal tähistab katoliiklik maailm paavst Johannes Paulus II 100. sünniaastapäeva. Johannes Paulus II oli esimene paavst, kes külastas 1993. aastal Balti riike: kõigepealt Leedut, seejärel Lätit ja Eestit. 15. septembril 1994 kohtus paavstiga president Lennart Meri.  Noorte vastasutatud riikide jaoks, kes olid pikki aastaid vaevelnud pimeduse ja rõhumise käes, oli paavsti visiit tähtis tunnustus ja hinnang. 

 

Miks tasub seda münti tellida? 

  • Valmistatud puhtast kullast (999/1000)
  • Kõrgeim vermimiskvaliteet – proof
  • Paavst Johannes Paulus II 100. sünniaastapäeva auks
  • Münt on kaunis karbis, kaasas ka autentsussertifikaat   

Mündi esiküljel on paavsti portree. Mündi serval on kiri: „POPE JOHN PAUL II 1920–2020“.

Tagaküljel on kuninganna Elizabeth II portree. Serval on mündi emiteerinud riigi nimi, mündi nimiväärtus ja väljalaskeaasta.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2020
Vermija:
Niue
Metall:
Kuld 999/1000
Läbimõõt:
11 mm
Mass:
0,5 g
Nimiväärtus:
2,5 dollarit
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
5000 tk

Jah, tellin mündi "Johannes Paulus II" hinnaga 119 eurot (+ saatekulud 4,99 eurot). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 2 - 4 nädalat.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.