Notre-Dame’i katedraal on Pariisi ja kogu Prantsusmaa üks silmapaistvamaid vaatamisväärsusi, võrreldav oma populaarsuselt turistide seas Eiffeli torni ja Louvre'i kunstimuuseumiga.

Pariisi Jumalaema katedraal peetakse Prantsuse vaimu kehastuseks ja ka üheks maailma suuremaks ehituskunsti saavutuseks. Tuhanded turistid külastavad Pariisi Notre-Dame'i katedraali, imetledes selle gooti stiilis arhitektuuri ja kunstilisi artefakte.

  • Kuldmünt maailmakuulsa Pariisi Notre-Dame katedraali auks
  • Vermitud puhtast 999/1000 kullast
  • Mass - 0,5 g, läbimõõt - 11 mm
  • Kõrgeim vermimiskvaliteet – proof
  • Ainult Eesti Mündiärist!

Mündi esiküljel on Pariisi Jumalaema katedraali fassaad. Ülal jookseb poolkaares kiri NOTRE DAME DE PARIS.

Tagaküljel on mündi emiteerinud Niue vapp: rahvuslill pua keni keni (ld Fagraea berteroana), mida ümbritsevad ornamendid ja merikarbid, kõige kohal Suurbritanniasse kuulumise märgina püha Edwardi kroon. Ülaserva on märgitud raha nimiväärtus TWO DOLLARS FIFTY CENTS, alla väljalaskeaasta 2022.

Jah, tellin kuldmündi „Pariisi Notre-Dame'i katedraal“ hinnaga 129 euro(+5,99€ postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3-5 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2022
Vermija:
Niue
Nimiväärtus:
2,5 dollarit
Metall:
Kuld (999/1000)
Mass:
0,5 g
Läbimõõt:
11 mm
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
2000 tk