Puhtast 999,9/1000 kullast münt on pühendatud ühele ilusaimale keskaegsele linnale Euroopas - Tallinnale. Müntil on tuntud vaade pealinnale ning üks Tallinna sümbolitest - tuulelipp Vana Toomas.

Puhtast kullast münt on vermitud kõrgeima vermimiskvaliteediga - proof ning meene on saadaval vaid Eesti Mündiäris!

Miks tasub seda münti tellida?

  • Valmistatud puhtast kullast (999,9/1000)
  • Pühendatud ühele Põhja-Euroopa ilusaimale linnale – Tallinnale
  • Kõrgeim vermimiskvaliteet – proof
  • Tiraaž vaid 500 tk maailmas
  • Ainult Eesti Mündiärist

Mündi esiküljel on Tallinna panoraam, ülal kiri TALLINN ESTONIA. Esiplaanil näeme raekoja torni tuulelippu – see on linnavalvur Vana Toomas.

Tagaküljel on Niue vapp, ülal mündi nimiväärtus TWO DOLLARS FIFTY CENTS (kaks dollarit viiskümmend senti), all väljalaskeaasta 2021.

Jah, tellin kuldmündi Tallinn hinnaga 129 eurot (+5,99€ postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 4 - 6 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2021
Vermija:
Niue saar
Nimiväärtus:
2 dollarit 50 senti
Metall:
999,9/1000 kuld
Läbimõõt:
13,92 mm
Mass:
0,5 g
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
500 tk