Atlandil sõitnud reisilaev Titanic ehitati valmis Iirimaal, Belfastis 1912. a. Titanic oli omal ajal maailma suurim laev, millel pikkust koguni 269,1 m, laiust 28,2 m ja kõrgust 53,3 m. Pealegi, Titanicu ehituses kasutati selle aja kõige uudsemaid tehnoloogiaid. Laeval olid uusimad turvafunktsioonid, näiteks veekindlad sektsioonid ja mugavalt juhitavad veekindlad uksed. Sel põhjusel hakati Titanicut juba enne esimest reisi kutsuma „unistuste laevaks“ ning levisid jutud, et tegu on „uppumatu“ ja kõigi aegade ohutuima veesõidukiga.

  • Vermitud puhtast 999/1000 kullast
  • Mälestamaks laevahuku 110. aastapäeva ja auhinnatud filmi "Titanic" linastumise 25. aastapäeva
  • Tiraaž vaid 9999 tk maailmas
  • Ainult Eesti Mündiärist!

Mündi esiküljel on kujutatud suursugust Titanicut. Alla on märgitud laeva täielik nimi TITANIC R.M.S (Royal Mail Ship Titanic).

Tagaküljel on Gibraltari vapp. Mündi servas on kiri ELIZABETH II D G REGINA. Samuti on märgitud väljalaskeriik GIBRALTAR, mündi nimiväärtus 1/25 CROWN ja vermimisaasta 2022.

Jah, tellin kuldmündi „Titanic“ hinnaga 129 eurot (+5,99€ postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 4 - 6 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2022
Vermija:
Gibraltar
Nimiväärtus:
1/25 krooni (crown)
Metall:
999/1000 kuld
Läbimõõt:
11 mm
Mass:
0,5 g
Tiraaž:
9999 tk