Kuldmünt on pühendatud Ukraina võitlusele enda ja ühtlasi ka meie vabaduse eest. Kuigi see münt on üksnes väike ühtekuuluvuse ja hoolimise žest, tasub uskuda, et iga toetav sümbol aitab ukrainlastel astuda kindla sammu oma riigi võidu suunas!

Miks tasub seda münti tellida?

  • Ukraina võitlusele pühendatud kuldmünt
  • Vermitud puhtast 999,9/1000 kullast
  • 25 eurot iga mündi müügist annetame MTÜ Mondole toetamaks Ukraina võitlust vabaduse eest!
  • Tiraaž vaid 500 tk maailmas
  • Ainult Eesti Mündiärist!

Mündi esiküljel on Ukraina vapp – kolmhammas, mida ümbritseb tammelehtedest pärg, ja kaks ristatud mõõka, mille all lookleb lint. Mündi serva juures on moto Слава Україні! Героям Слава!

Meeneraha tagaküljel on selle emiteerinud riigi vapp: Niue rahvuslill pua keni keni (ld Fagraea berteroana), mida ümbritsevad ornamendid ja merikarbid. Suurbritanniasse kuulumise märgina on üle kõige püha Edwardi kroon. Ülaservas näeme mündi nimiväärtust (TWO DOLLARS FIFTY CENTS), all väljalaskeaastat (2023).

 

Jah, tellin kuldmündi „Ukraina vabaduse eest“ hinnaga 139 eurot (+5,99 € postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3 - 5 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2023
Vermija:
Niue
Nimiväärtus:
2,5 dollarit
Metall:
999,9/1000 kuld
Läbimõõt:
13,92 mm
Mass:
0,5 g
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
500 tk