Meil on rõõm esitleda Teile Pariisi Rahapaha (Monnaie de Paris) poolt välja antud 7,78 grammi kaaluvat kuldplaati, mis on pühendatud Salvador Dali maalile „Mälu püsivus“.

„Mälu püsivust“ tuntakse kunstiajaloos kui sürrealismi kõige silmatorkavamat meistriteost nüüd saame seda nautida puhtast 999/1000 kullast vermitud plaadikujulisel mündil. Eesti Mündiäri klientide jaoks on reserveeritud kõige esimesena vermitud mündid kogutiraažist. Kiirusta – münte on piiratud koguses!

  • Esmamündid – sertifitseeritud, kõige esimesena vermitud mündid tiraažist
  • Vermitud puhtast kullast (999/1000)
  • Mündi kaal 7,78 g, mõõtmed: 23 x 17,7 mm
  • Vermitud Pariisi Rahapajas (Monnaie de Paris)

Kuldplaadi esiküljel on Salvador Dali kuulus „Mälu püsivus“. Tempel Chefs d'Œuvre des Musées (muuseumide meistriteosed) paremas alanurgas sulandub Dali maali. Esikülje taustaks on osa Pompidou keskuse fassaadist. Selles kunsti- ja kultuurikeskuses on mitu korda korraldatud ka Dali teoste näitusi. Esikülje ülaossa on graveeritud prantsuskeelne kiri LA PERSISTANCE DE LA MÉMOIRE ja kunstniku perekonnanimi DALI. Vasakul näeme plaadi väljalaskeaastat (2021).

Tagaküljel on kujutatud Prantsuse muuseumide kuulsamaid fragmente. Võib ära tunda D’Orsay muuseumi interjööri; Louvre'i fassaadi ja Salé hotelli, kus asub Picasso muuseum. Allosas on hotelli Biron fassaad, praegune Rodini muuseum ja Pompidou keskuse trepid. Sellele küljele on märgitud ka plaadi nimiväärtus (50 eurot) ja emiteerinud riigi nimi (République Française).

Täpsed andmed
Vermimisaasta :
2021
Vermija:
Prantsusmaa
Nimiväärtus:
50 eurot
Metall:
Kuld (999/1000)
Mass:
7,78 g
Mõõtmed:
23 x 17,7 mm
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž :
500 tk

Jah, tellin kuldplaat „Mälu püsivus“hinnaga 1499 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3 - 5 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.