Käesoleva aasta 20. augustil möödub 30 aastat iseseisvuse taastamisest – rohkem kui põlvkond on juba üles kasvanud uuesti vabaks saanud Eesti riigis. Meil on palju põhjuseid tunda suurt rõõmu oma riigist, oma maast ja oma rahvast.

Eesti Mündiäril on rõõm esitleda Teile erilist kuldplaati, mis on pühendatud Eesti iseseisvuse taastamise 30. aastapäevale. Kuldplaat on valmistatud puhtast 999,9/1000 kullast ja kaalub 0,5 grammi. Väärikas meene on kaunis mälestus Eesti iseseisvuse taastamise 30. aastapäevast.

  • Vermitud puhtast 999,9/1000 kullast
  • Kõrgeim vermimiskvaliteet – proof
  • Tiraaž ainult 500 tk
  • Ainult Eesti Mündiärist!

Kuldplaadi esiküljel lehvib Toompea lossi tornis Eesti lipp. Torni kohal olev number 30 märgib Eesti iseseisvuse taastamisest möödunud aastaid. Ülal on kiri TAAS VABA EESTI 1991–2021. Kompositsiooni raamib tammeokstest punutis.

Tagaküljel on mündi emiteerinud riigi (Niue) vapp. Ülaosas näeme plaadikese nimiväärtust 2,5 DOLLARS (2,5 dollarit), alla on märgitud väljalaskeaasta 2021, kaal 0,5 g ja kullaproov FINE GOLD.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2021
Vermija:
Niue saar
Nimiväärtus:
2 dollarit 50 senti
Metall:
Kuld (999,9/1000)
Mass:
0,5 g
Mõõdud:
8,6 x 15,2 mm
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
500 tk

Jah, tellin Kuldplaadi „Taas vaba Eesti 30“ hinnaga 119 eurot (+4,99 postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Teie saadetis jõuab kohale 3-4 nädala jooksul.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.