Soovime Teile tutvustada väga erilist käsitsi valmistatud ehtekarpi. Imekaunis ehtekarp on saanud inspiratsiooni kuulsast Fabergé munast "Kroonimine". 

Luksuslik ehtekarp on kaetud kulla ja värvilise emailiga ning seda ehivad Swarovski kristallid. See, mis värvi emailiga meene Teieni jõuab on toredaks üllatuseks!

Fabergé muna „Kroonimine“ oli eriline kingitus Nikolai II poolt oma abikaasale. Muna oli pühendatud keisripaari ametlikule kroonimisele 1896. aastal. Selle juveelmuna valmistamisel polnud kokku hoitud ei materjale ega aega – ainuüksi muna valmistamisele oli kulunud 15 kuud. Tulemuseks oli mitmevärvilisest kullast, emailist ja teemantidest valmistatud kuldne muna, mis oli kaunistatud Romanovite dünastia vappidega. Velvetiga kaetud sisemuses oli peidus üllatus: Aleksandra Fjodorovna kroonimispäeval Moskvasse sõidutanud tõlla kullast, plaatinast, teemantidest, rubiinidest ja emailist valmistatud täpne koopia.

Miks tasub seda toodet tellida?

  • Käsitsi valmistatud luksuslik ehtekarp
  • Kaetud kulla ja värvilise emailiga
  • Värvivalik on Teile toredaks üllatuseks
  • Ehtekarpi kaunistavad Swarovski kristallid
  • Munas on peidus miniatuurne tõld
  • Armas kingitus

See erakordselt kaunis ehtekarp on loodud Fabergé legendaarse muna „Kroonimine“ ainetel. Värvilise emailiga kaetud meenel on kuldne ornament, mille elemente ühendab Venemaa vapp – kahepäine kotkas. Ehtekarbi sees on värvilise emaili ja kuldsete ornamentidega kaunistatud miniatuurne tõld. Võrratult kaunis ehtekarp on Teie kodule tõeliseks ehteks.

See, mis värvi emailiga meene Teieni jõuab on toredaks üllatuseks!

Täpsed andmed
Mõõdud:
30 mm
Tootja:
Venemaa
Eripära:
kaunistatud Swarovski kristallidega, kaetud kullaga
Lisainformatsioon:
käsitsi valmistatud

Jah, tellin ehtekarbi hinnaga 99 eurot (+ saatmiskulu 4,99 €). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel. 

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 2-3 nädalat.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.