Lähenevate pühade puhul soovime Teile tutvustada väga erilist käsitsi valmistatud muusikatoosi. 

Luksuslik muusikatoos on kaetud kulla ja emailiga ning seda ehivad Swarovski kristallid. 

Muna oli pühendatud keisripaari ametlikule kroonimisele 1896. aastal. Selle juveelmuna valmistamisel polnud kokku hoitud ei materjali ega aega – ainuüksi muna valmistamisele oli kulunud 15 kuud. Tulemuseks oli mitmevärvilisest kullast, emailist ja teemantidest valmistatud kuldne muna, mis oli kaunistatud Romanovite dünastia vappidega. Velvetiga kaetud sisemuses oli peidus üllatus: Aleksandra Fjodorovna kroonimispäeval Moskvasse sõidutanud tõlla kullast, plaatinast, teemantidest, rubiinidest ja emailist valmistatud täpne koopia.

Miks tasub seda toodet tellida?

  • Käsitsi valmistatud muusikatoos
  • Muusikatoos mängib kaunist meloodiat
  • Kaunistatud Swarovski kristallidega
  • Kullaga kaetud detalid
  • Muusikatoosi kõrgus 16 cm
  • Munakujulise muusikatoosi sees on pöörlev karussell!
  • Armas kingitus väikesele ja suurele!

Imekaunis munakujuline muusikatoos on filigraanse täpsusega käsitsi valmistatud. Meene on kaetud valge emailiga ja inkrusteeritud kümnete kalliskividega. Osa detaile on kullatud. Muusikatoosi võtmega keerates kostub meloodia muusikalist „Karussell“, mille 1945. aastal lõid Richard Rodgers ja Oscar Hammerstein II. Karusselli kullatud ja kalliskividega hobused keerlevad selle muusika tempos.

Täpsed andmed
Mõõdud:
16 cm
Tootja:
Venemaa
Eripära:
kaunistatud Swarovski kristallidega, kaetud kullaga
Lisainformatsioon:
käsitsi valmistatud

Jah, tellin muusikatoosi hinnaga 199 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel. 

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  


Teie saadetis jõuab kohale 3-5 tööpäeva jooksul.  

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.